نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: شان باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال نیست در مورد یک بازیکن یا یک مساله بخواهند معامله کنند.

فتحی: دهه فجر، زمان را برای حل مشکل پاتوسی گرفت
به گزارش خبرورزشی، امیر حسین فتحی در خصوص شکست استقلال مقابل تراکتورسازی گفت: هر بازی ۳ امتیاز دارد و ما با همه توان در این بازی شرکت کردیم و دوست داشتیم برنده شویم. همه دیدند استقلال بازی خوبی در زمین تبریز با آن جو به نمایش گذاشت و بخت یار ما نبود. امیدواریم استقلال روز به وز بهتر شود و نتایج خوبی را رقم بزند.
وی در خصوص زمین تمرین استقلال و مشکلات روز‌های اخیر گفت: هواداران می‌دانند همه تیم‌های لیگ برتری و لیگ یک زیر ساخت ندارند و همین موضوع اجازه نمی‌دهد که زمین تمرین خوب داشته باشیم. حتی سرمربی سابق تیم ملی هم از این موضوع گلایه داشت. بهترین زمین ایران زمین استادیوم آزادی است و به خاطر زمستان و بارندگی زمین عوض شد. زمین کمپ حجازی هم در حال بازسازی است. زمین ورزشگاه صنایع دفاع را هم رزرو کرده و دستور وزیر دفاع را گرفتیم و به امید خدا طی چند روز آینده این زمین را برای تمرین تیم آماده خواهیم کرد.
فتحی در خصوص اعضای جدید هیات مدیره استقلال گفت: جا دارد از نفرات قبلی تشکر کنم و هیات مدیره جدید با نیروی جوانتر به جمع ما اضافه شده و امیدوارم با این ترکیب جدید نوید روز‌های خوبی برای هواداران رقم بزنیم.
وی در خصوص حل مشکل پاتوسی و اینکه آیا معامله‌ای صورت گرفته است گفت: مبارک باشد! ما در مورد جذب پاتوسی بنابر مقررات و آیین نامه مصوب سازمان لیگ اقدام کردیم. من رسما به هواداران گفته بودم پاتوسی مشکلی ندارد و مشکل زمان ما بود! پنجشنبه و جمعه ایران تعطیل است، شنبه و یکشنبه آفریقای جنوبی و این ۴ روز زمان را از ما می‌گرفت. اولین استعلام فدراسیون فوتبال از آفریقای جنوبی منفی بود، ولی در سازمان لیگ ۲ بند مثل لیگ‌های اروپایی و بازی در ۱۰ مسابقه و یا در بازی‌های ملی به میدان رفته باشد. پاتوسی هر ۲ شرایط را داشت، او در باشگاه لوکرن بلژیک ۷ سال بازی کرده است. او ۱۱ بازی انجام داده بود، ۱۰ بازی رسمی، و در ۲ بازی دوستانه رسمی نه مثل بازی‌های دوستانه ایران که در زمین‌های معمولی برگزار می‌شود به میدان رفته بود. جالب است بدانید یکی از بازی‌های دوستانه وی مقابل نیوکاسل بوده است.
فتحی تاکید کرد: ما خواهش کردیم گزارش‌های داوری که به فدراسیون‌ها می‌دهد را برای ما بفرستند. این نامه با ۲۳ برگ به فدراسیون فوتبال ارسال شد. نامه را سازمان لیگ اصلاح کرد و فدراسیون هم نامه ارسالی به آفریقای جنوبی را اصلاح کرد. ۱۴ فوریه یعنی ۵ شنبه آخر شب از سوی فدراسیون آفریقا ارسال شد و به این موضوع ایام دهه فجر را اضافه کنید که زمان را از ما گرفت.
وی در خصوص شایعاتی که پیرامون معامله باشگاه استقلال و فدراسیون برای حل مشکل پاتوسی و انصراف استقلال از پرونده سوپر جام گفت: شان باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال نیست در مورد یک بازیکن یا یک مساله بخواهند معامله کنند. مطمئنا این ۲ موضوع ارتباطی با یکدیگر ندارد و ما پرونده سوپرجام را در جای خودش پیگیری خواهیم کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی