نظرات: ۰
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۷
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کاپیتان تیم فوتبال استقال گفت: از روز گذشته به زمین تهرانسر رفتیم و امیدوارم شرایط بهتر شود، اما روزبه و پژمان هرچه گفته‌اند، عین حقیقت بوده است.

رحمتی: منتظری و چشمی حقیقت را گفتند
به گزارش خبرورزشی، مهدی رحمتی دروازه‌بان تیم استقلال درباره اعتراضات بازیکنان به داور بازی و اتفاقاتی که در زمین رخ داد، گفت: در وهله اول برد امروز را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. امروز تماشاگران آمدند و از ما حمایت کردند و خوشحالم که بردیم. درباره داوری چه بگویم؟ هرچه درباره داوران حرف بزنیم انگار آن‌ها حساس‌تر می‌شوند. شاید به داوران گفته شده که اگر به شما اعتراض زیادی شد شما هم عکس‌العمل نشان دهد. من سال‌ها کاپیتان استقلال هستم و هیچ‌موقع زیاد اعتراض نکردم، اما برخورد برخی داوران خوب نیست و با لحن بدی جواب می‌دهند. در فوتبال ما انگار طوری شده که هرچه بیشتر به سمت داوران هجوم ببریم داوران بیشتر به نفع آن‌ها می‌گیرند. من امروز لحن و برخورد داور را نپسندیدم.
وی درباره بازی امروز هم اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی هم از دست دادیم. موقعیت‌هایی داشتیم که از آن‌ها استفاد نکردیم. در اواخر بازی تیم پارس جنوبی فشار زیادی روی دروازه ما آورد و توپ‌های بلند می‌فرستادند، اما در نهایت ما برنده شدیم.
دروازه‌بان تیم استقلال در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه در اعتراض به مشکلات مالی فردا تمرین نمی‌کنید، گفت: این خبر را از کجا آوردید؟ از چه کسی شنیدید؟ اسم کسی که این حرف را زده بگویید؟ خودتان حرف دهان بازیکنان می‌گذارید تا تیتر مدنظرتان را به دست بیاورید و این اصلاً خوب نیست.
رحمتی درباره اعتراضاتی که روزبه چشمی و پژمان منتظری داشتند و بحث پاس نشدن حواله‌ها افزود: چشمی و منتظری صحبت کردند و حق داشتند مشکلات را بگویند البته برخی‌ها فکر می‌کردند من حرف نزدم، اما قرار بود دیروز در این باره صحبت کنم که سرمربی تیم گفت برای اینکه آرامش داشته باشم قبل از بازی صحبت نکنم. ما از روز گذشته هم به زمین تهرانسر رفتیم و امیدوارم روز به روز شرایط بهتر شود، اما آقا روزبه و آقاپژمان هرچه گفته‌اند عین حقیقت بوده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی