هافبک عراقی پرسپولیس بدون شک یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان این تیم طی 2 فصل گذشته بود.

به گزارش خبرورزشی، بازی‌های خوب و تعصب به پرسپولیس از بشار یک بازیکن محبوب بین هواداران ساخته است. بشار که سال گذشته بعد از گذشت چند روز از فوت مادرش به تهران آمد و برای پرسپولیس بازی کرد، محبوبیت فراوانی بین طرفداران پرسپولیس پیدا کرد به طوری که یکی از دغدغه‌های مهم این روز‌های هواداران، موضوع تمدید قرارداد هافبک عراقی تیم‌شان است. بشار که با قراردادی دوساله به پرسپولیس آمده بود، در پایان فصل قراردادش به پایان می‌رسد و بازیکن آزاد خواهد شد.
تا همین چند وقت پیش باشگاه پرسپولیس اقدام رسمی برای تمدید قرارداد بشار رسن انجام نداده بود، ولی در روز‌های گذشته قضیه کمی فرق کرده است. در ادامه گزارشی از جدیدترین اتفاقات رخ‌داده در موضوع تمدید قرارداد هافبک عراقی را می‌خوانید:
سکوت عجیب دو طرف
بعد از انتقاد شدید هواداران نسبت به عدم تمدید قرارداد بشار رسن، باشگاه پرسپولیس دو جلسه در روز‌های اخیر با مدیر برنامه‌های این هافبک عراقی برگزار کرده که هر دو جلسه در سکوت خبری عجیب انجام شده است. نه باشگاه پرسپولیس و نه ارسلان مرتاض، مدیر برنامه‌های این بازیکن در مورد این جلسات هیچ صحبتی نکردند که این موضوع بسیار عجیب بود. گفته می‌شود ارتباط خوب مدیر برنامه‌های بشار و مدیران باشگاه پرسپولیس هم در این سکوت بی‌تأثیر نیست.
بشار به قولش عمل کرد
قبل از جام ملت‌های آسیا، بشار رسن قول داده بود بعد از اتمام جام ملت‌های آسیا برای تمدید قرارداد با باشگاه وارد مذاکره می‌شود. آن‌طور که مشخص است بشار به قولش عمل کرد و پای میز مذاکره نشست.
باشگاه پرسپولیس تخفیف می‌خواهد
از باشگاه پرسپولیس خبر رسیده در صحبت‌هایی که با مدیر برنامه‌های بشار داشتند، به او گفتند: بشار بازیکن بسیار خوبی است و ما دوست داریم او در تیم ما بماند، ولی به دلیل مشکلات اقتصادی موجود در کشور و گرانی دلار امکان پرداخت مبلغ بالا وجود ندارد. از همین‌رو از هافبک عراقی خواستند مقداری به باشگاه پرسپولیس تخفیف بدهد.
تأکید برانکو بر تمدید قرارداد بشار
با وجود جذب سروش رفیعی که به نوعی هم‌پستی بشار رسن به حساب می‌آید، برانکو اعتقاد زیادی به بشار دارد و سبک بازی او را می‌پسندد و این موضوع را بار‌ها در مصاحبه‌هایش اعلام کرده است. به همین منظور برانکو در گفتگو با باشگاه تأکید کرده هر طور شده قرارداد بشار را تمدید کنند، چون به این هافبک عراقی نیاز دارد.
بشار رسن: پرسپولیس را دوست دارم و می‌خواهم بمانم
بشار رسن که نزد هواداران پرسپولیس بسیار محبوب است، در آخرین اظهار نظرش در مورد تمدید قراردادش با باشگاه پرسپولیس گفته: علاقه زیادی به پرسپولیس و هوادارانش دارم و دوست دارم اینجا بمانم. ضمن اینکه در تهران راحت هستم، ولی موضوع تمدید قرارداد از طریق مدیر برنامه‌هایم پیگیری می‌شود.
ماجرای پیشنهاد‌های عربی بشار چیست؟
در روز‌های گذشته شایعاتی در رسانه‌ها مطرح شده که این هافبک عراقی پیشنهاد‌های خوبی از تیم‌های حاشیه خلیج فارس به‌خصوص چند تیم قطری دریافت کرده است. عده‌ای هم این پیشنهادات را به موضوع بازارگرمی ربط داده‌اند، اما اصل ماجرا چیست؟ طبق اخبار دریافتی از منابع کاملاً موثق این پیشنهادات رسمی و جدی است. بشار به تازگی بهترین بازیکن سال فوتبال عراق شده است و در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا، بشار بازی‌های درخشانی مقابل السد و الدحیل به نمایش گذاشته است. از طرفی فدراسیون فوتبال قطر به تازگی قانونی تصویب کرده که تیم‌های این کشور می‌توانند به غیر از ۳ سهمیه اروپایی و یک سهمیه آسیایی که مرسوم است، یک بازیکن عربی هم به فهرست تیم‌شان اضافه کنند. به طور مثال باشگاه الدحیل با استفاده از این قانون جدید توانست مهدی بن‌عطیه، مدافع تیم ملی مراکش و باشگاه یوونتوس را به خدمت بگیرد. به همین دلیل بشار با استفاده از این قانون بدون اینکه سهمیه آسیایی به حساب بیاید، می‌تواند با قراردادی خوب راهی لیگ قطر شود.
پرسپولیس و هافبک عراقی به هم نزدیک می‌شوند؟!
با توجه به همه این مسائل که عنوان شد و علاقه شخصی بشار برای ماندن در پرسپولیس و راه آمدن باشگاه برای پذیرفتن درخواست‌های این بازیکن احتمال می‌رود تا چند وقت آینده دو طرف به هم نزدیک شده و قرارداد هافبک عراقی تمدید شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین