هافبک پرسپولیس به خبرورزشی گفت: استقلال نفرات خوبی در اختیار دارد و نفرات جدید هم که اضافه شده‌اند کارساز بوده‌اند.

به گزارش خبرورزشی، این دومین باری است که پرسپولیسی‌ها به مسجدسلیمان سفر می‌کنند تا برابر تیم نفت این شهر به میدان بروند. بار اول ۴ سال پیش و در لیگ چهاردهم بود که پرسپولیس نیمه اول را با گل‌های امید عالیشاه و علی علیپور ۲ بر یک برده بود، اما در دقیقه ۱+۹۰ نفتی‌ها گل تساوی را زدند. زننده آن گل رضا کرملاچعب بود که بعدتر به پرسپولیس پیوست و...
در آن بازی امید عالیشاه ستاره میدان بود. امید یک گل زد و یک پاس گل هم به علی علیپور داد. حالا در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان دقایقی با عالیشاه گپ زدیم.
* درباره تیم فعلی نفت مسجدسلیمان چه نظری داری؟‌
می‌دانم تیم سرسختی است که در مسجدسلیمان به راحتی امتیاز نمی‌دهد. از زمانی هم که آقای مرزبان به این تیم رفته شرایط بهتر شده است، اما ما محکوم به برد هستیم. به هر حال ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و برای ماندن در کورس مدعیان باید با سه امتیاز به تهران برگردیم. البته حتماً می‌دانیم نفت مسجدسلیمان تیم خوبی است و ما کار راحتی پیش رو نداریم.
* در این فصل هم رقیبان سرسختی دارید؟
دقیقاً همین‌طور است، اما رقیب اصلی ما برخی حاشیه‌ها و مسائل غیرفوتبالی است.
* واضح‌تر منظورت را می‌گویی؟
قبلاً باشگاه و ما حرف‌ها را زدیم. دیگر بی‌فایده است. شاید برخی‌ها دوست نداشته باشند پرسپولیس برای سومین‌بار قهرمان شود، ولی ما کار خودمان را می‌کنیم و تمرکزمان را از دست نمی‌دهیم.
* برانکو هم مشابه همین حرف‌ها را می‌زد و...
بله، ایشان یک مربی حرفه‌ای است و از تجربه کافی هم برخوردار است.
* فکر می‌کنی بازی کنی یا روی نیمکت باشی؟
من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و تابع تصمیم سرمربی. چه فیکس باشم و چه چند دقیقه به عنوان ذخیره بازی کنم تمام تلاش خودم را به خرج می‌دهم که رضایت آقای برانکو و هواداران را جلب کنم.
* فراموش نکردیم اولین باری که ۴ سال پیش پرسپولیس به مسجدسلیمان سفر کرد تو ستاره آن مسابقه بودی. یک گل زدی و یک پاس گل هم به علی علیپور دادی. شنبه قرار است باز هم گل بزنی یا پاس گل بدهی؟
(با خنده) دوست دارم دوباره به علی علیپور پاس گل بدهم. از آن بازی خاطرات تلخ و شیرینی دارم.
* تلخ بابت گل دقیقه ۱+۹۰ رضا کرملاچعب؟
آن گل دقیقه آخر که خیلی بد بود، اما بدتر از آن شکستن سر گابریل بازیکن برزیلی ما جلوی چشم من بود!
* جمجمه‌اش شکست و...
بله، البته من آن اتفاق را به حساب همه هواداران خونگرم و پرشور نفت مسجدسلیمان نمی‌گذارم. شاید چند نفر احساسی شدند و آن کار را انجام دادند. به هر حال فوتبال برای نشاط، شادی و رفاقت است و امیدوارم شنبه شاهد یک بازی زیبا و تماشاگرپسند باشیم و دیگر آن اتفاق تلخ تکرار نشود.
* و خاطره شیرین تو از آن دیدار معروف؟
گلی که زدم و پاس گلی که به علی دادم. روز خوبی بود که اواخرش با خوردن گل و اتفاقات بعدی تلخ شد.
* استقلال تهران هم ۲ بر صفر پارس‌جنوبی جم را برد. این برد شما را برای کسب سه امتیاز تحریک نمی‌کند؟
استقلال هم یکی از رقیبان اصلی ماست. تیمی که نفرات خوبی در اختیار دارد و نفرات جدید هم که اضافه شده‌اند کارساز بوده‌اند. به نظرم امسال لیگ بسیار سخت و دشواری پیش رو داریم و باید ششدانگ مراقب باشیم.
* البته در جام حذفی هم به سپاهان اصفهان خورده‌اید؟
فعلاً به جام حذفی فکر نمی‌کنیم. هر زمانی برنامه این بازی اعلام شد و چند روز قبل از انجام آن در موردش صحبت می‌کنیم. در حال حاضر همه فکر و ذکرمان روی نفت مسجدسلیمان متمرکز است. باید به فکر بازی روز شنبه باشیم.
* شانس اول قهرمانی را کدام تیم می‌دانی؟
پرسپولیس!
* بعد از پرسپولیس؟
بازهم پرسپولیس!
* جواب جالب و قابل تأملی دادی؟
واقعیت را گفتم. همه فکر و ذکرمان و هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی است. می‌خواهیم دل هواداران را شاد کنیم و کسب سومین قهرمانی می‌تواند ما را به هدف برساند. البته کار آسانی نداریم. این فصل خیلی‌ها دوست دارند پرسپولیس به این هدف نرسد، اما ما خدا و هواداران را داریم. می‌دانیم اگر تلاش کنیم و تمرکز داشته باشیم هیچ‌کس نمی‌تواند ما را زمین بزند. حکایت همان مثل معروف است.
* چه مثلی؟
اینکه اگر خدا بخواهد کسی را بالا ببرد همه دنیا هم بخواهند او را زمین بزنند، نمی‌توانند و عکس آن هم صدق می‌کند. ما تا به حال و به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا شایستگی‌های خود را با وجود برخی مشکلات به همه نشان دادیم. در ادامه راه و در فصل جاری هم ثابت می‌کنیم بهترین تیم ایران هستیم.
* بسیار خوب، بازی امروز را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟
فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. بازی هم در مسجدسلیمان انجام می‌شود، ولی همان‌طور که گفتم ما محکوم به برد هستیم. باید برنده شویم.

برچسب‌ها

نظرسنجی

آیا پرسپولیس با جذب سعید صادقی برنده نقل و انتقالات شد؟

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

آیا پرسپولیس با جذب سعید صادقی برنده نقل و انتقالات شد؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __