نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۷
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکن تازه وارد استقلال گفت: «هیچ کس با باشگاهش قرارداد دائمی امضا نمی‌کند. فوتبالیست وقتی پیشنهاد خوبی دریافت کند، می‌ماند.»

مدیران استقلال به‌هوش باشند؛ پاتوسی تیام نشود!

به گزارش خبرورزشی، درخشش بازیکن تازه‌وارد تیم استقلال که از کیپ‌تاون سیتی آفریقای جنوبی پس از حدود یک سال سکونشینی به دلیل جراحی زانو به این تیم پیوسته، بازتابی گسترده و خیلی سریع در رسانه‌های داخلی و منطقه داشت. پاتوسی در اولین بازی های خود برای استقلال درخشان ظاهر شد تا کارشناسان و هواداران این تیم به تمجید و تعریف از او بپردازند.

این بازیکن به صورت قرضی و در شرایطی به استقلال آمده که هنوز با باشگاه قبلی اش قرارداد دارد. او که مشخصاً با مشورت گرفتن از ایجنت‌های کاربلد، راهش را از اروپا و آفریقا به ایران کج کرده می‌داند با توجه به حضور تیم‌های متمول عربی در حوزه خلیج فارس می‌تواند برای دوران بازنشستگی خود درآمدزایی خوبی در این منطقه داشته باشد. پاتوسی که تجربه بازی در لیگ اروپا را هم در کارنامه دارد، روز گذشته صحبت‌هایی انجام داد که به این موضوع صحه می‌گذاشت. به نظر می‌رسد اگر مدیران باشگاه استقلال دیر بجنبند، اتفاقاتی که فصل قبل برای مامه بابا تیام رخ داد برای این بازیکن آفریقایی هم در شرف وقوع است. در ماه‌های پایانی سال گذشته و پس از درخشش تیام در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بود که وینفرد شفر بار‌ها از سیدرضا افتخاری درخواست کرد قرارداد تیام را تمدید کنند. موضوعی که از سوی بسیاری از کارشناسان استقلالی و غیراستقلالی به باشگاه توصیه شد، اما باز هم مدیران آن بی‌تفاوت از کنارش گذشتند تا در نهایت و پس از بازی با ذوب‌آهن در تهران و صعود استقلال به دور یک‌چهارم نهایی این تصمیم اجرایی شود. در آن برهه تیام با گلزنی برابر الهلال و العین و به ثمر رساندن ۷ گل در لیگ برتر و گل قهرمانی استقلال در جام حذفی با پیشنهادات زیادی مواجه شد و رقم قراردادش هم بالاتر از آن چیزی رفته بود که در زمستان بود. حالا و در حالی که به نظر می‌رسد پاتوسی هم در مسیر پیشرفت قرار دارد، مدیران استقلال باید مراقب وضعیت قرادادی این بازیکن باشند، چون خودش درباره تمایلش نسبت به ادامه همکاری با استقلال گفته: «هیچ‌کس با باشگاهش قرارداد دائمی امضا نمی‌کند. فوتبالیست وقتی پیشنهاد خوبی دریافت کند، می‌ماند. البته من دوست دارم در استقلال باشم و با این تیم قهرمانی‌های زیادی به دست بیاورم و در نهایت تصمیم درستی برای آینده‌ام بگیرم».

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی