نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۰
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مائوریتسیو ساری پس از از دست دادن جام اتحادیه درباره اتفاقات بازی مقابل منچسترسیتی صحبت کرد.

ساری: رفتار کپا درست نبود به گزارش خبرورزشی، مائوریتزیو ساری درباره امتناع کپا از تعویض (اینجا ببینید) ، شرایط بازی مقابل منچسترسیتی و مسائل دیگر، حرف‌هایی را به میان آورد. منچسترسیتی با شکست چلسی، قهرمان جام اتحادیه انگلیس شد.
ساری درباره رفتار عجیب کپا آریسابالاگا و بیرون نیامدنش از زمین گفت: یک سوءتفاهم بزرگ بود. می‌خواستم کابایرو را به بازی بیاورم، ولی کپا به من نشان داد که شرایطش برای بازی خوب است. سوءتفاهم رخ داد. کپا حق داشت، ولی به طریق نادرستی آن را عنوان کرد. باید با او صحبت کنم. ممکن است در این باره و با شما رسانه‌ها به مشکل بخوریم.
سرمربی چلسی درباره تاکتیک تیمش هم بیان کرد: تصمیم گرفتیم پرس از بالا را در دستور خود قرار ندهیم. در تمام ضربات، ۲۰ متر عقب‌تر کار را دنبال کردیم. فکر می‌کنم هیچ موقعیتی به بهترین تیم اروپا ندادیم.
ساری در ادامه درباره آمادگی بازیکنان چلسی برای ضربات پنالتی بیان کرد: بله آماده بودیم، اما بازی جلوی ۹۰ هزار نفر باعث می‌شود فایده‌ای نداشته باشد.
آفساید اشتباهی که از ادن آزار گرفته شد موضوع ادامه حرف‌های ساری بود: آن آفساید اشتباه بود. اگر کمک‌داور ویدئویی وجود دارد، باید صبر کرد مخصوصاً در چنین شرایطی که چیزی مشخص نیست. نمی‌دانم آفساید بود یا نه، اما از روی نیمکت حس کردم نبود.
جایگاه ساری به خطر افتاده و او درباره آینده‌اش در باشگاه چلسی هم گفت: نمی‌دانم. باید تلفن را بردارید و به باشگاه زنگ بزنید. فقط می‌توانم نظرم را عنوان کنم. امروز خوشحالم، چون در حال پیشرفت هستیم. می‌توانیم به تیم مستحکمی تبدیل شویم و از عملکرد امروز راضی هستم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی