نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل باشگاه سپیدرود اعلام کرد هواداران نباید منتظر بازگشت علی کریمی به رشت باشند.

به گزارش خبرورزشی، امروز تمرین تیم سپیدرود رشت که قرار بود ساعت ۱۱ امروز برگزار شود، به علت نبود علی کریمی برگزار نشد. بازیکنان و تعدادی از هواداران سپیدرود رشت خواستار بازگشت علی کریمی به تیم بودند.
محمد رضایی، مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت در این رابطه اظهار کرد: آقای کریمی تیم را به اداره کل وزارت ورزش و جوانان استان گیلان واگذار کرده و مسؤولیتی در باشگاه ندارد. دیگر اداره کردن باشگاه با اداره کل وزارت ورزش است و تصمیم‌گیری این مساله بر عهده هیأت فوتبال و اداره کل وزارت ورزش استان گیلان.
من از تمرین نکردن امروز تیم به خاطر نبود علی کریمی با خبر شدم اما این را باید دانست که هیچ امیدی برای بازگشت علی کریمی به سپیدرود وجود ندارد.
نکته: این در حالی است که مدیرعامل سپیدرود هیچ توضیحی در رابطه با چگونگی واگذاری باشگاه توسط کریمی به اداره ورزش و جوانان گیلان نمی دهد. همان طور که از ابتدا هم درباره نحوه واگذاری تیم به کریمی، توضیحی به افکار عمومی داده نشد؛ هر چه هست این که همه رشتی ها در انتظار بازگشت علی کریمی به سپیدرود هستند و جز او، هیچ کس نمی تواند این کشتی توفان زده را به ساحل نجات برساند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی