همسر و مدیربرنامه جنجالی ایکاردی می‌گوید در این دنیای مردسالارانه، زن بودن خیلی سخت است ولی من آدم‌هایی دارم که به من احترام می‌گذارند.

واندا: پشت سرم حرف می‌زنند، چون چشم ندارند ببینند موفقم به گزارش خبرورزشی، واندا نارا، همسر و مدیربرنامه جنجالی مائورو ایکاردی روز گذشته گفت‌وگوی بسیار مفصلی با مجله «خنته» آرژانتین داشته و درباره شرایط این روز‌های خودش و مائورو صحبت کرده است. در زیر خلاصه‌ای از این گفت‌وگوی مفصل را از نظر می‌گذرانید.

* واندا، تو تبدیل به مهره‌ای کلیدی در داستان مائورو و اینتر شده‌ای. نه تنها به این خاطر که همسر او هستی بلکه مدیر برنامه‌های مائورو هم هستی. در ایتالیا خیلی درباره این موضوع صحبت می‌کنند. واقعیت چیست؟
واقعیت این است که مائورو هنوز دو سال دیگر با اینتر قرارداد دارد و خیلی خوشحالیم. در حال بررسی هستیم تا دو طرف داستان یعنی هم مائورو و هم اینتر بتوانند به بهترین نحو به همکاری‌شان ادامه بدهند. تغییراتی هم در باشگاه صورت گرفته و مدیر ورزشی جدیدی از راه رسیده است...

*تو دیگر تقریباً ریشه ایتالیایی هم پیدا کرده‌ای.
میلان مثل خانه دوم من است و همه بچه‌هایم هم ایتالیایی هستند. تنها فرزندی که در آرژانتین متولد شده والنتینو است ولی خیلی سریع به ایتالیا نقل مکان کردیم. در این کشور صحبت زیادی بر سر این موضوع است که من باید بیخیال کار‌های فوتبالی مائورو بشوم یا نه. این موضوعاتی است که بیشتر در رسانه‌ها به آن دامن زده می‌شود ولی من همیشه گفته‌ام مدیر برنامه مائورو شدن کار بسیار ساده‌ای است، چون او بازیکن بسیار مهمی در فوتبال اروپاست. پس هر چیزی که در این مورد رخ می‌دهد تو را مجبور می‌کند درباره اش حرف بزنی.

* تو مجبوری واکنش نشان دهی! به هر حال تو یک زن در دنیای فوتبال هستی و با توجه به پیشرفتی که در کارت داشته‌ای در کل، باعث شگفتی شده‌ای.
دنیای بسیار مردسالارانه‌ای است و کاری که کرده‌ایم شبیه انجام یک انقلاب است. دلیلش هم این است که خانواده‌های زیادی نقش مدیر برنامه‌های بچه‌هایشان را ایفا می‌کنند ولی بحث ارتباط زنان با فوتبال که پیش می‌آید خیلی‌ها می‌گویند «در خانه کنار بچه‌هایت بمان، کار‌های خودت را انجام بدهد و به انتقادات واکنشی نشان نده...» به همین خاطر است که می‌گویم کارم انقلابی است. من دوستان بسیاری دارم که همسرشان بازیکن فوتبال هستند و به نظرشان کاری که من می‌کنم بامزه است ولی همان‌ها از من می‌خواهند مدیر برنامه همسرشان شوم؛ به این خاطر است که آن‌ها من را می‌شناسند، می‌دانند چطور کار می‌کنم و چگونه از موکل‌هایم دفاع می‌کنم.

* ولی خب واقعیت این است که الان شایعه شده رابطه تو و مائورو در حال شکرآب شدن است...
هیچ بحرانی در این رابطه وجود ندارد. داستان‌هایی که مردم سر هم می‌کنند و درباره اش حرف می‌زنند اصلاً شباهتی به زندگی ما ندارد. رابطه ما واقعاً با هم بسیار خوب است و خوشحالیم.

* به نظرت فکر می‌کنی چرا این شایعات رواج پیدا می‌کند و بیشتر می‌شود؟ فکر می‌کنی موفقیت تو به عنوان یک زن برای آن‌ها غیرقابل تحمل است؟
معلوم است. در این دنیای مردسالارانه، زن بودن خیلی سخت است ولی من آدم‌هایی دارم که به من احترام می‌گذارند. بعضی‌ها یکسری داستان‌ها سر هم می‌کنند تا در کارم خلل ایجاد کنند.

* و تو این‌قدر قوی هستی که نگذاری آن‌ها به هدف‌شان برسند؟
من قوی‌ام، چون یک زن هستم.

* این موضوع همان‌قدر که خوب است، می‌تواند ترسناک هم باشند. این‌طور نیست؟
چرا ولی مائورو به من شجاعت می‌دهد. او مردسالار نیست و اولین کسی است که به من اعتقاد دارد.

* چرا رابطه خوبی با ایوانا، خواهر مائورو نداری؟
هرگز درباره یکی از اعضای خانواده بد نگفته‌ام. اتفاقاتی درون خانواده رخ می‌دهد و باید همانجا هم به آن‌ها رسیدگی کرد. هیچ مشکلی با کسی ندارم. همسرم و تمام اعضای خانواده اش را دوست دارم.

* فکر می‌کنی مائورو تا آخر عمر می‌تواند عشق شما بماند؟
بله، قطعاً همین‌طور است. عشق ما تا آخر زندگی ادامه خواهد داشت... من همیشه پول خودم را درآورده‌ام و آدم مستقلی هستم. فقط به خاطر عشق کنار مائورو هستم، نه چیز دیگری. خب اگر قرار باشد این عشق تداوم داشته باشد رابطه را براساس احترام و درک متقابل بنا کرده‌ایم. من به او اعتماد دارم و او هم به من.

* حالا که ۳۰ سالگی را رد کرده‌ای و پخته‌تر شده‌ای، تغییری کرده‌ای یا همیشه واندا می‌مانی؟
نه، این واندا ۱۰۰ درصدی است، همیشه هم واندا می‌ماند.

* آیا خوشحالی؟
بله، چون کاری که می‌کنم را دوست دارم و آدمی نیستم که وابسته پول باشم.

* و سؤال آخر اینکه، واندا واقعاً چه کسی است؟
من یک مادر، زن، دوست، کارمند، کارگر، وفادار، متواضع، صادق، روراست و... هستم. با خودم هم خوبم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین