علی خطیر گفت: حقیقی ادعا کرده من او را نزده‌ام و فقط هل داده‌ام. این چه هل دادنی بوده که بینی من به این شکل درآمده است. احتمالا من خودم بینی‌ام را از هشت نقطه مختلف شکستم.

به گزارش خبرورزشی ، چهارشنبه هفته گذشته علیرضا خطیر معاون باشگاه استقلال مدعی شد در مجموعه انقلاب از سوی علیرضا حقیقی دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس مورد حمله قرار گرفته و البته دقایقی بعد نیز ادعا کرد او در بازداشتگاه به سر می‌برد؛ هرچند حقیقی ساعاتی بعد اعلام کرد در خیابان حضور دارد و اتهام حضورش در زندان از سوی معاون استقلال و همچنین درگیری‌اش را پیگیری خواهد کرد. با این حال علی خطیر که طی روزهای اخیر در بخش‌های مختلف رادیویی، تلویزیونی و رسانه ها و جراید به صحبت در این خصوص پرداخته، اینبار صحبت‌های تازه‌ای در این خصوص مطرح کرده است.

درخصوص اتفاقی که مدعی هستید برای‌تان در مجموعه انقلاب افتاد توضیح می‌دهید؟

باشگاه استقلال به دنبال یک زمین تمرین مناسب بود. ما جلساتی را با مدیران مجموعه انقلاب برگزار کردیم و حتی چندین جلسه را با پیمانکار این مجموعه انجام دادیم. به همین دلیل ماشین‌آلات و تجهیزات‌مان را قرار بود به این زمین ببریم تا بتوانیم زمین را برای عید دوباره احیا کنیم تا تمرینات را بعد از عید در آنجا برگزار کنیم. ما می‌خواستیم کارمان را در آنجا شروع کنیم و من برای بازدید به آنجا رفته بودم و دیدم که دو نفر در حال تمرین کردن در آنجا هستند. من ماشینم را بیرون مجموعه پارک کرده بودم و از زمین چمن به سمت همان ماشینی که تجهیزات را آورده بود، ‌رفتم که ناگهان مربی آقای حقیقی به سمت من آمد و اعتراض کرد که چرا به سمت زمین چمن می‌روی و چرا اینقدر اینجا تردد می‌کنید. من به او گفتم که اینجا در اجاره باشگاه استقلال است و قرار است از امروز احیای زمین تمرین را شروع کنیم که ایشان در جواب به من گفت این زمین در اجاره آقای حقیقی است و من هم به او گفتم چنین چیزی صحت ندارد.

یعنی زمین از روز چهارشنبه در اجاره باشگاه استقلال بود؟

دقیقا از همین روز چهارشنبه اجاره زمین چمن را به باشگاه استقلال دادند. البته ما قراردادش را از روز اول اسفند بسته بودیم و این را هم بگویم که نامه‌نگاری‌هایش از دو ماه قبل صورت گرفته بود. حتی من به او گفتم حالا امروز هم که آمده‌ای، ایراد ندارد تمرین کن ولی خواهشا دیگر از فردا نیا. چون قرار است خاکبرداری صورت بگیرد که ایشان اعتراض کرد. من داشتم می‌رفتم که ناگهان دیدم یک شخصی با یک لحن بسیار بد داد می‌زند «هوی بیا اینجا ببینم» من به سمت او رفتم. به من گفت شما؟ و اصلا مهلت نداد و با یک ادبیات بسیار بد با سر به من حمله‌‌ور شد. من اصلا نفهمیدم که بعدش چه اتفاقی افتاد. چند نفر در آنجا حضور داشتند و شاهد این صحنه بودند. بعد حراست مجموعه وارد شد و به 110 و اورژانس زنگ زدند. او را به کلانتری بردند و جالب است در آنجا گفته بود ایشان را نمی‌شناختم که جوابش را دادم. من در همان‌جا به رییس کلانتری گفتم دردآور این است که ایشان گفته نمی‌شناختم و چنین کاری انجام دادم یعنی احتمال دارد ایشان با هرکسی دیگری هم چنین کاری انجام می‌داد. حالا من معاون استقلال بودم و قضیه رسانه‌ای شد. بارها این اتفاق در جامعه افتاده و آدم‌های مختلف که به اصطلاح خودشان مشهور هستند و پول و قدرت دارند و فکر می‌کنند، می‌توانند با این ابزارها هرکاری دوست دارند انجام دهند. فکر می‌کنند با پولی که دارند می‌توانند ناهنجاری‌های‌شان را کتمان کنند. به جرات می‌توانم بگویم این افراد با کارهای‌شان چهره آدم‌های مشهور دیگر را هم خراب می‌کنند. فکر می‌کنم عامل خشونت در فوتبال کمی زیاد شده. دیالوگ ما اصلا دیالوگ دعوا نبود. من نمی‌فهمم چرا آن دیالوگ ساده منجر به اتفاق شد و باعث شد بینی من از هشت جای مختلف ضربه بخورد.

قبول دارید مدیریت مجموعه انقلاب هم در این قضیه مقصر است؟

جالب است بدانید که مدیریت مجموعه انقلاب می‌گوید که ایشان هیچ مجوزی برای تمرین کردن در اینجا را نداشته و اصلا این زمین به ایشان اجاره داده نشده بود. ایشان فقط یک ورودی 15 هزار تومان داشته و به داخل مجموعه رفته و آن 15 هزار تومان هم فقط مجوز ورود به مجموعه بوده است. حتی حراست مجموعه انقلاب هم قصد شکایت از ایشان را دارد زیرا که ایشان سابقه این درگیری را با حراست مجموعه انقلاب داشته است. حالا بعد از این اتفاقات در رسانه‌ها وانمود می‌کند که من به هواداران پرسپولیس بی‌احترامی کردم در حالی که اصلا ادبیات من اینگونه نیست. حتی شنیدم ایشان گفته من به مادرش توهین کردم و این در شأن و شخصیت من نیست. هیچ‌وقت این کارها را نمی‌کنم. این مساله اصلا به پرسپولیس ارتباطی ندارد. من معاون استقلال هستم و هیچ وقت به هواداران و مجموعه پرسپولیس بی‌احترامی نمی‌کنم. من با خیلی از پرسپولیسی‌ها همین الان در ارتباط هستم. از بازیکن و مدیر گرفته درست است که در زمین با یکدیگر رقیب هستیم اما در بیرون از زمین با هم رفیق هستیم. باور کنید خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس با من تماس گرفتند و گفتند شما این مساله را به حساب پرسپولیس نگذارید. حتی گفتند این اتفاق در شأن و شخصیت باشگاه پرسپولیس نیست که بخواهد چنین حرکتی انجام دهد. من ایشان را یک پرسپولیسی نمی‌دانم و این را قبول ندارم که یک پرسپولیسی این بلا را سر من آورده. ایشان روزی عضو تیم ملی فوتبال ایران بوده و جامعه از او انتظار دارد که مثل یک سرباز تیم ملی همیشه با شأن و شخصیت بالا در جامعه برخورد کند. این انتظاری است که جامعه از ایشان دارد.

آن لحظه که بینی شما شکست، حقیقی بازداشت شد. چون ایشان تکذیب و اعلام کرده که من بازداشت نبودم.

تا جایی که من در جریان هستم ما با هم به کلانتری 145 ونک رفتیم. اظهارات بنده و ایشان را گرفتند. بنده را به پزشکی قانونی فرستادند و از آنجا به بیمارستان رفتم و طبق اطلاعاتی که من دارم، ایشان را از کلانتری 145 با دادسرای ناحیه 3 ونک فرستاده بودند که آنجا برایش قرار وثیقه صادر می‌کنند و تا جایی که من می‌دانم تا 11 شب بازداشت بودند و ایشان با قرار وثیقه آزاد می‌شود. کار بسیار زشتی که ایشان انجام می‌دهد، در صفحه مجازی‌اش لایو می‌گذارد و می‌گوید چنین چیزی نبوده است. حتی در جایی دیگر ادعا کرده من ایشان را نزده‌ام و فقط هل داده‌ام. این چه هل دادنی بوده که بینی من به این شکل درآمده است. احتمالا من خودم بینی‌ام را از هشت نقطه مختلف شکستم. اما مطمئنا آن را پیگیری می‌کنم و تا حصول پایانی نتیجه آن را پیگیری خواهم کرد و به ایشان خواهم فهماند که یک سلبریتی در جامعه چگونه باید برخورد کند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

با توجه به خریدهای جدید عملکرد کدام تیم در نقل و انتقالات بهتر بود؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __