نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان سال قبل، انتظارات هواداران از تیم را زیاد کرده است.

به گزارش خبرورزشی، کریم باوی، مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی، نگاه خوشبینانه‌ای به نتیجه گیری سرخپوشان مقابل پاختاکور دارد.
 در آستانه فصل جدید لیگ قهرمانان پرسپولیس را چطور می‌بینید؟
پرسپولیس شرایط خوبی در این فصل داشته و برای سه جام پیش رو نیرو‌های خوبی در اختیار گرفته و از شانس بالایی برای موفقیت برخوردار است. من به نتیجه گیری و استارت پرقدرت سرخپوشان مقابل پاختاکور خیلی خوشبینم.
 پاختاکور را چقدر می‌شناسید؟
پاختاکور تیم خوبی است؛ تیمی ریشه‌دار در بین تیم‌های ازبک، اما این تیم نمی‌تواند در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس و هواداران پرشورش ایستادگی داشته باشد. بازی اول و نتیجه گیری در آن برای موفقیت پرسپولیس و استارت قوی خیلی مهم است.
 پرسپولیس امسال قهرمان می‌شود؟
بازی‌های لیگ قهرمانان با وجود تیم‌های متمول عربی و شرق آسیا واقعاً سخت است، اما بعد از عنوان دومی پرسپولیس در آسیا فقط قهرمانی می‌تواند هواداران پرسپولیس را راضی کرده و هدیه خوبی برای آن‌ها باشد.
 در مورد بودیمیر چه نظر فنی‌ای دارید؟
بودیمیر بازیکن خوبی است و به نظرم پرسپولیس بعد از سال‌ها که مهاجم قدبلند سرزن نداشت به بازیکنی مانند بودیمیر نیاز داشت. من معتقدم این خرید جدید خیلی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی