سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی هیجان زده هستم و می‌خواهیم بردهای‌مان را ادامه و اراده و شوق‌مان را نشان دهیم.

برانکو: انتظارات از ما روز به روز بیشتر می‌شود
به گزارش خبرورزشی، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان گفت: مشخص است همه به چیز‌های خوب عادت کردیم و به همین خاطر تعداد خبرنگاران امروز زیاد نیست، اما من خیلی هیجان زده هستم به خاطر اولین بازی در لیگ قهرمانان آسیا.
وی عنوان کرد: برای همه ما افتخار است که در لیگ قهرمانان شرکت می‌کنیم. همیشه گفته‌ام که این مسابقات بزرگترین و مهم‌ترین اتفاق فوتبالی در سطح آسیا است. دل‌مان می‌خواهد برای هواداران‌مان بازی‌های بزرگ و زیبا انجام دهیم تا آن‌ها لذت ببرند. همه در گروه ما تیم پاختاکور را یک تیم از قبل حذف شده معرفی می‌کنند، اما می‌خواهم گوشزد کنم که من به دبی رفتم و بازی این تیم مقابل النصر را از نزدیک دیدم.
برانکو افزود: پاختاکور تیمی است که هشت ملی‌پوش دارد و با سه بازیکنی که از تیم نسف‌قارشی گرفته خود را تقویت کرده است. یک مربی گرجستانی آورده که تجربیات بسیار غنی بین‌المللی از زمان بازیگری و زمان مربیگری در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ ترکیه دارد. همچنین یک مکتب خوب ترکیبی از فوتبال هلند و روسیه را تشکیل داده است. پاختاکور تیمی است که خوب سازماندهی شده و شک ندارم فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت. از این موضوع آگاهیم و خود را به خوبی برای این مسابقه آماده می‌کنیم.
سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: ما تنها تیم آسیایی هستیم که دو سال پیاپی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده و به بازی نهایی هم رسیده‌ایم. الان هم آمادگی این را داریم تا بار برنده بودن در این بازی و بازی‌های آینده را به دوش بکشیم. به تیم خودم اعتماد دارم و دلم می‌خواهد روند بردهای‌مان را ادامه و اراده و شوق‌مان را نشان دهیم. در مورد تیم‌مان هم همانطور که اطلاع دارید مشکلاتی داریم. سه بازیکن‌مان، ماهینی، انصاری و ربیع‌خواه مدت زیادی است که خارج از ترکیب هستند.
برانکو ادامه داد: شایان مصلح هم بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان به مصدومان ما اضافه شده، اما چیزی که باعث خوشحالی من است نمایش خوب‌مان مقابل صنعت نفت آبادان است که این خوش‌بینی را در مورد بازی فردا به من می‌دهد. خبر خوش این است که کامیابی‌نیا به تیم برگشته و سهم همیشگی خود را از بازی فردا خواهد داشت.
برانکو در مورد شیوه بازی تیم‌های ازبکستانی که بیشتر بازی فیزیکی را انجام می‌دهند تصریح کرد: بله این تیم‌ها نسبت به تیم‌های عربی به لحاظ فیزیکی قوی‌تر و از نظر تکنیکی هم خیلی خوب هستند. این تیم مقابل النصر هم از نظر آماری بسیار بالاتر بود، اما به هر حال ما باید با همه حریفان بازی کنیم. می‌دانیم این بخش خوب کیفیت این تیم است، اما ما هم کیفیت، دانش و قدرت داریم. از طرفی مقابل هواداران‌مان بازی می‌کنیم و امیدوارم فردا حضور پر رنگی داشته باشند.
وی در پاسخ به این پرسش که تقویم فشرده مسابقات لیگ برتر تا چه اندازه می‌تواند روی عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تأثیرگذار باشد گفت: قطعا این یک مشکل است. خوشبختانه ما توانستیم کادر بازیکنان را تکمیل کنیم و تعداد کافی بازیکن برای بازی‌های پیش رو داریم. چندبار تکرار کردم، ما پنج روز قبل از بازی رفت فینال لیگ قهرمانان مقابل کاشیما، در تهران مقابل سایپا بازی کردیم که خیلی سخت بود. طبیعی بود آن بازی به تعویق بیفتد، چون ما فقط ۱۰ ساعت در پرواز بودیم. ضمن اینکه بچه‌ها به لحاظ اختلاف ساعت هم باید با کشور ژاپن تطبیق پیدا می‌کردند، اما ما نمی‌خواستیم برنامه مسابقات داخلی را به هم بزنیم. همانطور که می‌دانید مجبور شدیم با پیکان بدون ملی‌پوشان‌مان بازی کنیم. مقابل سپیدرود هم در جام حذفی خودم پذیرفتم بدون ملی‌پوشان بازی کنم و تا جایی که می‌توانیم به برنامه لیگ احترام بگذاریم. الان هم می‌دانیم سه روز بعد از این بازی باید با نساجی بازی کنیم، اما بازیکنانم برای همه چیز آمادگی دارند و همیشه هم تکرار کرده‌ام در تمام مسابقات اهداف ما حداکثری است.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه پرسپولیس فصل گذشته طلسم صعود نمایندگان ایران به فینال لیگ قهرمانان را شکست و امسال از این تیم توقع قهرمانی در این مسابقات می‌رود، آیا در داخل تیم پرسپولیس هم همین تفکر وجود دارد؟ گفت: بله ما می‌دانیم انتظارات روز به روز بیشتر می‌شود و من نمی‌توانم این را تغییر بدهم. تنها تیمی هستیم که در دو سال اخیر به نیمه نهایی و یک سال هم به فینال رسیده‌ایم. در حالی که سال قبل الهلال به عنوان فینالیست در لیگ قهرمانان موفق نبود. امسال هم که خرید‌های گرانقیمتی داشتند. ما گروه سختی داریم. پاختاکور یک تیم بسیار جدی است، اما همانطور که گفتم آماده بازی تحت فشار هستیم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبرهای ورزشی

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __