همسر ایرانی جی لوید ساموئل به همراه خانواده او در تلاش هستند که انجام تست DNA از جسد منتسب به این فوتبالیست فقید را میسر کنند.

ادعای عجیب همسر ساموئل: جی‌لوید زنده است!
به گزارش خبرورزشی، همسر ایرانی جی لوید ساموئل اخیرا در صفحه شخصی خود مطلبی منتشر کرده و لینکی قرار داده که در آن افراد مختلف یک دادخواست را امضا کنند. ماجرا از این قرار است که خانواده ساموئل از تست دی ان‌ای پیکر نسبت داده شده به فرزندشان منع شده اند.
گویا این اقدام با هماهنگی همسر اول ساموئل و مادر سه فرزند او رخ داده است. وکیل این شخص از خانواده ساموئل خواسته که علت درخواست تست دی ان‌ای را توضیح دهند. این در حالی است که خانواده این فوتبالیست، گرفتن تست DNA را حق مسلم خود می‌دانند چرا که جسد مذکور نشان از شخص خاصی نداشته و تنها به نام ساموئل ثبت شده است. همین مسئله، باعث شده اعضای خانواده او مشکوک باشند که این فوتبالیست مرگی غیر طبیعی داشته یا به قتل رسیده است.
در همین راستا، آن‌ها از مردم و هواداران ساموئل خواسته اند که یک نامه را به شکل اینترنتی امضا کنند و از خواسته شان، که همان گرفته شدن آزمایش DNA از پیکر جی لوید ساموئل است، حمایت کنند. این نامه به شرح ذیل است:
«والدین فوتبالیست فقید، جی لوید ساموئل، اجازه آزمایش DNA خصوصی بقایای پیکر منتسب به فرزندشان را پیدا نکردند. مادر سه فرزند ساموئل از والدین این فوتبالیست شانس آزمایش دی ان‌ای را گرفته است. در تاریخ ۱۵ می ۲۰۱۸ فوت ساموئل گزارش شد در حالی که خودروی او در یک تصادف جاده‌ای آسیب دیده بود. خانواده ساموئل آرزو دارند که این آزمایش انجام شود. قطعا چنین مسئله‌ای برای خانواده مهم است که از پیکر فرزند درگذشته شان تست DNA گرفته شود.
ما تنها از شما می‌خواهیم این تقاضا نامه را امضا کرده و به اشتراک بگذارید.»
ادعای عجیب همسر ساموئل: جی‌لوید زنده است!
همسر ایرانی جی لوید ساموئل در گفتگویی پیرامون اتفاقات رخ داده درباره همسرش اظهار داشت: حدود ۹ ماه و نیم از آن اتفاق به ظاهر تصادف گذشته است. ۲۱ روز در ابتدا زمان برد تا جسد را به ما نشان دهند. از همان روز من به همراه خانواده ساموئل درخواست دادیم برای اینکه تست دی ان‌ای از جسدِ پیدا شده گرفته شود. اما بعد از این همه وقت هنوز تست را به ما نمی‌دهند.
او افزود: دادگاه اولیه بیست روز پیش بود. قاضی به ما اوکی داد و با انجام آزمایش DNA موافقت شد. ما می‌خواهیم از نمونه‌هایی که خودشان از قسمت‌های مختلف جسد دارند، به اضافه تکه‌هایی که ما داریم، تست گرفته شود.
خانم سهیمی در ادامه درباره مشکلاتی که بر سر راه این دادخواهی پیش آمده، گفت: بعد از اقدامات ما، مادر سه فرزند ساموئل ایمیل زده و اجازه نداده که این اتفاق رخ دهد. یک نکته را بگویم و آن هم این که، چون طلاق این خانم از جی لوید ساموئل نهایی نشده بود، گویا در خارج از کشور با توجه به برخی قوانین چنین اختیاری به او داده شده است.
همسر ایرانی بازیکن پیشین استقلال در مورد یکی از ابهامات عجیب پرونده گفت: ما هنوز سوال داریم که چطور می‌گویند خودرو با سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت منفجر شده است؟ ابتدا گفتند سرعت ۵۰ بوده و بعد گفتند ۶۰. در هر صورت شما بهتر از من می‌دانید که خودروی رنج روور در چنین سرعتی محال است منفجر شود.
وی افزود: یک امضا از ما گرفته اند که فایل‌های تصادف را اجازه نداریم در فضای مجازی بگذاریم، وگرنه حتما با دیدن این عکس‌ها همه تایید می‌کردند که حرف ما درست است. از تصاویر مشخص است که صحنه سازی رخ داده و اتفاقاتی پشت پرده افتاده است. اصلا همین سوال که چرا ۹ ماه طول کشیده تا بتوانیم از جسد غیر قابل شناسایی دی ان‌ای بگیریم.
او در مهم‌ترین بخش صحبت هایش که یک امید همراه با دلسوزی در آن نهفته بود، گفت: از روی همین ممانعت‌ها و کارشکنی ها، ما مطمئن هستیم که ساموئل یا خدای نکرده کشته شده، یا دزدیده شده و اصلا جسد مورد نظر مربوط به او نیست. من شخصا ۹۹ درصد اینطور فکر می‌کنم.
ادعای عجیب همسر ساموئل: جی‌لوید زنده است!
همسر ساموئل در مورد نظر کارشناسان اهل فن درباره این پرونده نیز اظهار داشت: در ایران کارشناسانی که موضوع را بررسی کردند، گفته اند که انفجار خارجی مثل بمب بوده است و آتش سوزی نیست. با این مسائل صحبت اول ما این بود که چرا پلیس برای این پنهان کاری همکاری می‌کند؟ حتی شاهد‌های صحنه هم می‌گویند کسی را در ماشین ندیده است. وقتی از خودرو فقط یک شاسی و دو لاستیک مانده، یعنی به شکل غیر رسمی می‌شود گفت اتفاق خارجی افتاده و دستی در کار بوده است.
او بار دیگر به موضوع کارشکنی‌های ایجاد شده برگشت: مادر بچه‌های جی تلاش می‌کند که این تحقیقات متوقف شود، اما نمی‌تواند. با این کار‌های او فقط ممکن است در روند اقدامات ما تاخیر بیافتد و امکان ندارد که بتوانند متوقف کنند.
وی افزود: در مرحله اول دادخواهی ۱۰۰۰ امضا نیاز بود که خدا را شکر امروز انجام شد. این تعداد باید در ادامه بیشتر شود. جدا از کار‌هایی که باید برای روشن شدن زوایای مختلف این پرونده انجام دهیم، اولین قدم این است که بدانیم این جسد آیا همان فرد مدنظر ما است یا خیر. اگر نباشد، یعنی ساموئل زنده است، که به نظر من هم همین است.
خانم هلیا سهیمی در آخرین بخش حرفهایش گفت: واقعا نمی‌دانید ما چه حالی در این ۹ ماه داشته ایم. اگر در ماجرا بودید متوجه می‌شدید. من باز هم می‌گویم به خاطر این رفتار‌ها و ممانعت‌ها برای DNA اینطور فکر می‌کنم که جی لوید زنده است. من حتی چند تار موی او را پیش خودم دارم. به همین خاطر هم از تکه‌ای که خودمان از جسد برداشته ایم باید DNA گرفته شود و باید با مو‌های او تطبیق داده شود و یکسان باشد تا باور کنیم، این جسد واقعا متعلق به جی لوید ساموئل بوده است. امیدواریم مردم دعا کنند تا ما به آنچه به دنبالش هستیم، دست پیدا کنیم و خبر‌های خوبی به دست آوریم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبرهای ورزشی

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __