نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کاپیتان تیم نساجی مازندران می‌گوید وقتی از فرصت‌های گل‌زنی استفاده نکردیم جریمه شدیم و نتیجه دیدار برده را با تساوی عوض کردیم.

به گزارش خبرورزشی، حامد شیری، کاپیتان تیم نساجی مازندران که گل اول تیمش را وارد دروازه تیم نفت مسجدسلیمان کرد، از داوری بازی و تعلل‌شان در رابطه با از دست دادن فرصت‌های گل‌زنی ناراحت است.

بازی را خیلی خوب در نیمه اول اداره کردید، اما بازی برده را ظرف چند دقیقه با تساوی عوض کردید!
تجربه ثابت کرده وقتی فرصت‌های زیادی را از دست بدهید جریمه می‌شوید؛ اتفاقی که برای ما رخ داد. در طول بازی به دو گل رسیدیم و بعد از آن هم، چند فرصت گل دیگر را از دست دادیم. مطمئناً اگر از فرصت‌هایمان استفاده می‌کردیم خیال‌مان بابت برد راحت می‌شد، اما به این مهم نرسیدیم و نتیجه برد را با تساوی عوض کردیم.

کادر فنی شما به شدت از داوری گلایه داشت و دلیل تساوی‌تان را سوت‌های جهت‌دار عنوان کردند.
مشکل داوری که در فوتبال ما هست و کسی هم نمی‌تواند منکر آن شود. داور با گرفتن خطا‌های متعدد در کنار محوطه جریمه ما شرایط را برای‌مان سخت کرده و تیم ما را عقب زد، اما بیشتر از داور خود ما مقصریم چون از فرصت‌های گل‌مان خوب استفاده نکردیم.

از جایگاه تیم‌تان به نظر راضی هستید؟
تیم خوبی داریم و کادر فنی کاربلدی را هم در رأس امور فنی‌مان می‌بینیم از همین رو با وجود قرار گرفتن در رتبه مناسب باز هم قادریم شرایط‌مان را ارتقا داده و بهترین رتبه ممکن را کسب کنیم.

اولین گل فصلت را زدی اما...!
بله من اولین گل فصلم را برای نساجی مازندران زدم. بعد از مصدومیت و بدشانسی‌هایی که آورده بودم گل‌زنی برایم اتفاق خوبی بود، اما قطعاً گل‌زنی با برد تیمم خیلی بیشتر به کامم شیرین می‌شد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی