نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

یک رسانه انگلیسی گزارشی از شرایط ناخوشایند کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی تیم ناتینگهام فارست منتشر کرد.

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت SEATPITCH انگلیس، کریم انصاری‌فرد از زمان انتخاب مارتین اونیل به سمت سرمربیگری تیم ناتینگهام فارست فقط ۳ دقیقه بازی کرده است! او روز اول ماه نوامبر ۲۰۱۸ (۱۰ آبان) قرارداد ۱۸ ماهه‌ای با ناتینگهام فارست امضا کرد و لقب علی دایی جدید ایران را برای خود به ارمغان آورد. کریم انصاری‌فرد باید به عنوان یک وارث طبیعی برای گنج ملی ایران و مایه افتخار و غرور در نظر گرفته می‌شد. متاسفانه او نتوانست گام‌های بزرگی در ناتینگهام فارست بردارد و به جای تبدیل شدن به علی دایی جدید یک آندره سیلنزی دیگر شد. (مهاجم نامدار ایتالیایی که سال ۱۹۹۵ میلادی با کارنامه درخشانی از تورینو به ناتینگهام فارست پیوست، اما در ۱۲ بازی در طول فصل هیچ گلی به ثمر نرساند).
در ادامه این گزارش آمده است: شاید این شرایط سختی باشد که کریم انصاری‌فرد فقط ۴۶ دقیقه در ترکیب تیم ناتینگهام فارست بازی کرده است. او در دوره سرمربیگری مارتیل اونیل که جایگزین آیتور کارانکا شد فقط ۳ دقیقه در میدان حضور داشته، یعنی ۱۸۰ ثانیه! کارنامه باشگاهی انصاری‌فرد با به ثمر رساندن یک گل در هر ۲ بازی نشان‌دهنده شایستگی‌های بیشتر او است. در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا بازی کرده است و در یونان با المپیاکوس به یک جام قهرمانی رسید. تنها موفقیت انصاری‌فرد در انگلیس تاکنون فقط نشستن روی نیمکت بوده است.
سایت SEATPITCH انگلیس سپس می‌نویسد: اوانگلوس ماریناکیس، مالک همزمان ۲ باشگاه المپیاکوس یونان و ناتینگهام فارست نقش کلیدی در انتقال انصاری‌فرد به انگلیس داشت. المپیاکوس در آن زمان کریم انصاری‌فرد را در فهرست مازاد خود قرار داده بود و او بدون هراس در هواپیما به مقصد فرودگاه میدلندس شرقی نشست. لویس گرابان و داریل مورفی گزینه‌های محبوب خط حمله ناتینگهام فارست هستند. لئو بوناتینی نیز وجود دارد و هلال سودانی نیز به ترکیب این تیم بازخواهد گشت. انصاری‌فرد در این میان کجا خواهد بود؟

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها