نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با حضور در تمرینات تیم فوتبال بزرگ‌سالان شهرداری بندرعباس به گفت‌وگو با بازیکنان و کادر فنی تیم پرداخت.

توقع بسیاری از تیم فوتبال شهرداری بندرعباس وجود دارد

به گزارش خبرورزشی ، الیاس محسنی صبح امروز در دیدار با بازیکنان تیم شهرداری بندرعباس اظهار داشت: انگیزه بسیار خوبی در این تیم هست و اعضای شورای شهر و شهردار بندرعباس به دنبال حمایت همه‌جانبه از تیم فوتبال بزرگسالان بوده‌اند.

وی با بیان اینکه تصمیمات گذشته در این تیم قطعاً درست و به‌جا بوده است، افزود: امیدواریم از دیدار‌های آینده با تغییراتی که در مدیریت تیم صورت گرفته، موفق‌تر از پیش عمل کنیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس ادامه داد: منافع همه ما به هم گره خورده است و توقع بسیار زیادی از این تیم وجود دارد که با وجود مشکلات باید تلاش کنیم با انعطاف‌پذیری از مشکلات فائق آییم و توقعات را برطرف کنیم.

محسنی اضافه کرد: کادر فنی بسیار خوب و کاربلد تیم در تلاش هستند اقدامات بسیار خوبی را صورت دهند و توقع من از بازیکنان و کادر فنی این است که در دیدار‌های باقی‌مانده تمرکز خود را از دست ندهند و با اثبات توانمندی‌ها بدون بزرگ‌نمایی بهترین نتایج را رقم بزنند.

وی با بیان اینکه قطعاً کار ورزش حرفه‌ای و با برنامه‌ریزی پیش می‌رود، افزود: باید از فضای حاشیه‌ای به دور باشیم که این چنین کار‌هایی وقت‌گیر است. بازیکنان در دیدار‌های باقی‌مانده تمام تلاش و سعی خود را در جهت صعود به لیگ بالاتر به‌کار گیرند و من نیز تمام تلاش خود را در این راستا خواهم کرد.

وی گفت: همان‌طور که مستحضرید تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس نیز با وجود چنین شرایطی توانست راهی لیگ برتر کشور شود و باید به این نکته توجه داشت که با اتحاد و همدلی می‌توانیم به اهدافمان دست یابیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی