مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان مدعی است در فصل جاری لیگ برتر تنها تیم او از اشتباهات داوری لطمه خورده است.

به گزارش خبرورزشی، میگوئل تکسیرا در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان برابر پارس جنوبی جم در هفته بیست‌و‌یکم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: شرایط سختی است که ایجاد شده. همان‌طور که می‌دانید، از اول فصل اتفاقات زیادی رخ داده است و خیلی‌ها درباره داوری صحبت کردند. حتی بیانیه دادند، اما تنها تیمی که ضرر کرده است، ما بودیم.
پشت سکوت قلعه‌نویی خیلی چیزهاست و خیلی معنی دارد
وی در ادامه یادآور شد: سرمربی ما قلعه‌نویی محروم شد و تماشاگران ما را از دو بازی خانگی محروم کردند. به همین خاطر باید متوجه باشید پشت سکوت قلعه‌نویی خیلی چیزهاست و خیلی معنی دارد. شما باهوش هستید و متوجه معنی سکوت قلعه‌نویی هستید. ما می‌خواهیم این شرایط تغییر کند و همه کار کردیم این اتفاقات تکرار نشود.
چرا برخی اتفاقات فقط برای قلعه نویی و تیمش رخ می‌دهد؟!
«حدود سه سال است با امیرخان کار می‌کنم و ناراحت می‌شوم که یکسری مسائل را می‌بینم.»، مربی تیم فوتبال سپاهان ضمن بیان این جمله گفت: قلعه‌نویی فردی عاشق فوتبال و تیمش است و همیشه می‌خواهد تیمش برنده باشد. قلعه‌نویی همیشه دوست دارد تیمش رو به جلو برود و عشق فوق‌العاده‌ای نسبت به تیم خود دارد. من در جا‌های مختلف کار کردم، اما هیچ وقت اتفاقاتی را که برای او افتاده است، ندیدم. حتی برخی اوقات این ذهنیت در من ایجاد می‌شود که چرا این اتفاقات فقط برای او و تیمش رخ می‌دهد.
شخصی، چون قلعه‌نویی باید همیشه در فوتبال ایران باشد
تکسیرا با بیان اینکه سپاهان در شرایط سختی قرار دارد، تصریح کرد: ما درباره یک مربی با عقبه خیلی خوب، فوق‌العاده و درخشان صحبت می‌کنیم و باید به او احترام گذاشته شود. امیدوارم دیگر این اتفاقات رخ ندهد. قلعه‌نویی، سپاهان و هواداران تیم با این شرایط ضرر می‌کنند. من از او خواهش کردم که خودش به نشست خبری بیاید و امیدوارم این مسائل حل شود. باشگاه سپاهان و مردم لیاقت دارند و یک شخص، چون قلعه‌نویی باید همیشه در فوتبال ایران باشد. به همین خاطر از خدا می‌خواهم این مشکلات حل شود و قلعه‌نویی بازگردد. مهم‌تر از همه این‌ها، احترام به اوست.
مقابل پارس جنوبی در همه لحظات باید با تمرکز بالا کار کنیم
وی درباره جدال تیمش مقابل پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: بازی سختی داریم. تیمی که مقابل ماست با بازیکنانی که در کناره‌ها دارد، در انتقال توپ از حمله به دفاع خوب کار می‌کند. به همین خاطر در همه لحظات باید با تمرکز بالا کار کنیم. ما در خانه بازی می‌کنیم و پیروزی هدف ماست. ما باید به جایگاهی که لیاقتش را داریم، بازگردیم. بازیکنان‌مان برای بردن بازی فردا تمرکز دارند.
سپاهان جدیدی در حال به وجود آمدن است
مربی تیم فوتبال سپاهان درمورد شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: کلمه قهرمانی سنگین است و به نوعی احترام می‌آورد. نباید فراموش کنیم که امسال حدود ۱۰، ۱۱ بازیکن به سپاهان آمده و تیم تغییر کرده است، تیمی که چندین سال با مشکلات فنی زیادی درگیر بوده و هواداران از تیم حمایت نمی‌کردند. عملکردی که الان از سپاهان می‌بینید، اول نتیجه کار قلعه نویی و بعد کار کادر فنی و بازیکنان سپاهان است. سپاهان جدیدی در حال به وجود آمدن است. ما در ۱۹ بازی، ۳۸ امتیاز کسب کردیم. چه زمانی سپاهان در ۱۹ مسابقه، ۳۸ امتیاز گرفته است؟ چند وقت است که این اتفاق رخ نداده؟ آخرین بار آن هم با قلعه‌نویی بوده است.
تا آخر برای اهداف خود در ۲ جبهه می‌جنگیم
تکسیرا با بیان اینکه سپاهان هنوز به زمان نیاز دارد و نباید عجله کرد، گفت: می‌دانیم چه کاری انجام می‌دهیم و تا آخر برای اهداف خود در دو جبهه می‌جنگیم. به همین خاطر کلمه قهرمانی خیلی سنگین است. در باشگاه مهم‌تر از همه این است که تیم سپاهان پیشرفت کند. ما سپاهان جدیدی را با ساختار جدید می‌سازیم. یکی از اهداف دیگر باشگاه این است که سپاهان مدرن و نوین را ببینید، اما هر کاری در جای خودش انجام می‌شود. با کسب امتیازات و ادامه این روند، پیشرفت می‌کنیم و کمک هواداران نیز خیلی مهم است.
بازیکنان جواب خیلی خوبی به تماشاگران‌مان می‌دهند
وی با تمجید از پارس جنوبی جم تصریح کرد: پارس در دو سال گذشته خیلی خوب کار کرده است و تیم خیلی قدرتمندی به شمار می‌رود. حریف در کناره‌ها خیلی خوب کار می‌کند، اما نتایج و امتیازات خوبی کسب نکرده است. فکر می‌کنم بازیکنان ما می‌خواهند کاری کنند تا با کمک هواداران، به جایگاه خود بازگردند. فکر می‌کنم بازیکنان جواب خیلی خوبی به تماشاگران‌مان می‌دهند.
یک بازیکن مهم نیست و سپاهان بالاتر از همه این‌هاست
مربی سپاهان درباره اینکه در دیدار‌های اخیر، فرصت زیادی به خالد شفیعی برای حضور در ترکیب زردپوشان نمی‌رسد، خاطرنشان کرد: شما حسن جعفری، میلاد سرلک و رسول نویدکیا را می‌شناسید؟ ما بازیکنان خیلی خوب و آپشن‌های زیادی داریم. بازیکنانی که هر روز تلاش می‌کنند تا بتوانند موقعیتی برای بازی کردن خود ایجاد کنند. خالد هم یکی از آنهاست. می‌دانیم که تنها ۱۱ بازیکن می‌توانند بازی کنند و امیرخان برای هر بازی، بهترین‌ها را انتخاب می‌کند. بازیکنان می‌دانند اگر هر روز تلاش کنند، به بازی کردن نزدیک هستند. این تفکر بازیکنان ماست و یکی از دلایلی که تیم ما اینقدر قوی است، همین است. یک بازیکن مهم نیست و سپاهان بالاتر از همه این‌هاست.
ابراهیمی از هفته آینده یکی از آپشن‌های تیم سپاهان خواهد بود
تکسیرا درباره مصدومیت محمد ابراهیمی از ابتدای حضور در تیم سپاهان گفت: او از ابتدا مصدوم نبود، بلکه در آخرین بازی ما در اردوی ترکیه، ضربه خورد و مصدوم شد. ابراهیمی تمریناتش را با ما آغاز کرده و مصدومیتش خدا را شکر به خوبی ریکاوری شده است. او از هفته آینده یکی از آپشن‌های تیم سپاهان خواهد بود.
پس از سؤال خبرنگاری درباره غایبان تیم سپاهان در دیدار مقابل پارس جنوبی، سیامک قلیچ‌خانی مدیر رسانه‌ای سپاهان پاسخ داد: محمد ایرانپوریان و جلال علی‌محمدی مصدومان سپاهان هستند که به دلیل کشیدگی همسترینگ، حداکثر دو تا سه هفته نمی‌توانند تیم را همراهی کنند. بازیکن محروم هم نداریم.
سپس خبرنگاری درباره عدم حضور قلعه‌نویی در نشست‌های خبری سؤال کرد که قلیچ‌خانی اظهار داشت: قلعه‌نویی در ۱۵ هفته لیگ برتر در نشست‌های خبری حاضر شد و تنها سه هفته است که حرف نمی‌زند. مشکل اصلی، رفتار‌های تبعیض‌آمیز است که متأسفانه واکنشی ندیدیم. بار‌ها نامه نوشتیم و فیلم بازی‌ها را فرستادیم. گفتیم چرا محرومیت‌ها برای سپاهان و قلعه‌نویی است. متأسفانه مربیان تیم‌های دیگر درباره سپاهان صحبت می‌کنند. آن‌ها حق دارند که درباره اشتباهات داوری علیه تیم‌شان اظهارنظر کنند، اما صحبت‌های آن‌ها نادیده گرفته می‌شود و قلعه‌نویی با یک اظهارنظر، محروم می‌شود. در جا‌های دیگر اتفاقات بدتری رخ می‌دهد،، اما هواداران سپاهان محروم می‌شوند. امیداریم رفتار‌ها دیگر تبعیض‌آمیز نباشد.
قلیچ‌خانی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره بیانیه‌ای که باشگاه پارس جنوبی روز گذشته درباره ناداوری‌ها صادر کرد، گفت: باشگاه پارس بیانیه نداد. دیدار قبلی این تیم مشکل داوری داشت که نامه‌ای در تاریخ فردای روز آن بازی ارسال کردند. این خبر با تیتر بیانیه منتشر شد که درست نبود. امیدواریم اوضاع بهتر شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین