سرمربی تیم فوتبال سایپا مدعی شد تیمش در دیدار مقابل فولاد خوزستان تیم برتر میدان بوده است.

به گزارش خبرورزشی، علی دایی پس از برتری یک بر صفر سایپا مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: فکر می‌کنم ما امروز بهتر از تیم فولاد بودیم، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم. در نیمه اول هم موقعیت‌های خوبی داشتیم که برنده از زمین بیرون بیاییم، اما متأسفانه شانس‌هایی که داشتیم به گل تبدیل نشد. تیم فولاد خوزستان در همان نیمه اول روی ارسال‌ها شانس داشت که بچه‌های ما از توپ را از دروازه بیرون کشیدند. در کل بازی تیم فولاد کار خاصی نکرد. با توضیحاتی که به بچه‌هایمان دادیم نگذاشتیم آن‌ها موفق باشند، ما اگر جوانان‌مان باهوش بودند می‌توانستیم گل‌های دوم و سوم را هم بزنیم. ما به این پیروزی خیلی نیاز داشتیم تا ما را به وسط‌های جدول بیاورد. ما دو بازی عقب‌افتاده داشتیم و می‌تواند خیلی شرایط‌مان فرق کند.
دوست داریم نتیجه‌ای که گرفته می‌شود براساس شایستگی و زحمات تیم‌ها باشد
وی درباره اعتراضاتش به داوری در نیمه دوم گفت: ما زندگی‌مان با فوتبال گذشته است. حداقل به جرأت می‌توانم بگویم که ۳۰ سال است که در فوتبال هستم. متأسفانه من همیشه گفتم ببینید چند بازی بوده است که داوری‌ها نتایج را عوض کرده است. ما هم دوست نداریم که اعتراض کنیم، ولی بعضی مواقع چیز‌هایی علنی اتفاق می‌افتد که می‌بینیم و مجبور می‌شویم اعتراض کنیم. اعتراض هم چیزی طبیعی است. شما در بازی دیشب پاری‌سن‌ژرمن مقابل منچستر‌یونایتد هم دیدید که مربی آلمانی پاری‌سن‌ژرمن چقدر اعتراض کرد. این موضوع طبیعی است. ما جسم بی‌جان نیستیم که روح نداشته باشیم. مطمئناً ما هم خطا می‌کنیم، اما مطمئن باشید که اگر داوری کار خود را درست انجام دهد ما حرفی نمی‌زنیم. بعضی از مواقع هم نیمکت ما اشتباه کرد و من به آن‌ها تذکر دادم که کارشان اشتباه بوده است. ما دوست داریم نتیجه‌ای که گرفته می‌شود براساس شایستگی و زحمات تیم‌ها باشد.
منتظر بهانه هستیم که به جوانان‌مان بازی بدهیم
سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره حضور بازیکنان جوان در ترکیب این تیم خاطر نشان کرد: ما بازیکنان جوان خیلی خوب دیگری هم داریم. این‌ها منتظر فرصت هستند که بتوانند کار کنند. اگر شما نگاه کنید امیرحسین حسین‌زاده آمد و نتیجه بازی را برای ما عوض کرد. جلالی هم که به بازی آمد عالی بازی کرد. ما منتظر بهانه هستیم که به جوانان‌مان بازی بدهیم، اما فرصت ایجاد نشده است که با خیال راحت این بازیکنان را محک بزنیم. خیلی جوان داریم که همه می‌توانند به ما کمک کنند. ان‌شاءالله این بازیکنان بتوانند در سال‌های بعد با تجربه خوبی بتوانند نتیجه خوبی بگیریم.
به زور کاری درست نمی‌شود
دایی درباره حضور بازیکنان امید سایپا در تمرینات تیم فوتبال امید کشورمان گفت: من صحبتم را در این باره کردم، فردا و پس فردا را بازیکنان را در اختیار تیم امید قرار می‌دهیم، ولی برای بازی با پیکان این بازیکنان را می‌گیریم. شرایط حساسی است. ان‌شاءالله که این بازیکنان بتوانند به تیم امید کمک کنند. امیدوارم که با تعامل همه چیز درست شود، چون به زور کاری درست نمی‌شود.

دایی: برای افشین قطبی متاسفموی درباره این موضوع که افشین قطبی در نشست خبری اعلام کرد که دایی پس از بازی با او دست نداده است ( اینجا بخوانید ) ، عنوان کرد: من متاسفم که بعضی‌ها چنین افکاری را در ذهن‌شان پرورش می‌دهند، درباره این مسئله که من مشکل داشته‌ام باید بگویم پس چرا اول بازی صحبت کردم. شما تمام بازی‌های دیگر را ببینید من در زمین نمی‌مانم، سوت پایان را بزنند چه برده باشیم یا باخته باشیم من به رختکن می‌روم. متاسفانه باید بگویم که برای ایشان متاسفم که در کریدور یک حرفی زده بود که به شخصیت خودشان برمی‌گردد، از ناظر فدراسیون هم می‌توانید بپرسید. هر کسی که خوب حرف بزند باشخصیت است؟ شخصیت را شما در چه می‌بینید؟ شخصیت خیلی جنبه‌ها دارد، نمی‌شود فقط در حرف قشنگ زدن ببینیم. نیمکت فولاد که بیشتر از ما اعتراض کرد و سرمربی فولاد هم با آن هم اعتراضی که کرد، ولی از داور کارت هم نگرفت. این صحبت‌ها فقط دلیل باخت تیم فولاد است. وقتی تیمش ۳ بازی نتیجه نگرفته است من که نمی‌توانم راه بدهم تا به ما گل بزند. من اگر این طور فکر می‌کرم که اینجا نبودم، من اگر وقتم را برای این حرف‌ها صرف می‌کردم که علی دایی نبودم. آن‌ها که معلم ادبیات هستند الان باید باشخصیت‌ترین افراد جامعه باشند؟ شخصیت جای دیگری است. من در تمام بازی‌ها سریع به رختکن می‌روم. متاسفانه اگر من با ایشان مشکل داشته باشم اصلا با او سلام و علیک نمی‌کردم. این کمال بی‌حرمتی است که ایشان بخواهد این حرف‌ها را بزند. من قبل از بازی به او خوشامد گفتم و برای او آرزوی موفقیت کردم. تمام کادر من با ایشان دست داد و اگر کسی مشکل داشت به کادرم هم می‌گفتم که دست ندهند. این چیز‌ها را در فکرتان راه ندهید، حداقل درباره من. فوتبال عشق من است و دنبال چیز‌های دیگر نیستم. من همین هستم و نمی‌توانم خودم را تغییر دهم. من هم می‌توانم راحت چند شعر حافظ و سعدی را بگویم و آن موقع من آدم با شخصیتی می‌شوم؟ این حرف‌ها زشت است، من تنها کسی هستم که از صمیم قلب برای قطبی آرزوی موفقیت می‌کنم که بعد از سال‌ها به ایران آمده و باید به فوتبال ما کمک کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین