العین با کاروانی ۴۵ نفره امشب وارد تهران می‌شود تا اردویی ۴۸ ساعته در پایتخت برگزار کند و برای بازی سه‌شنبه شب در استادیوم آزادی آماده شود.

به گزارش  خبرورزشی ، العین امارات دومین رقیب استقلال در لیگ قهرمانان آسیا  در شرایطی مقابل استقلال قرار می‌گیرد که همچون میزبان در شب اول رقابت‌ها شکست تلخی را تجربه کرد تا مصاف سه‌شنبه شب برای بنفش‌ها اهمیتی همچون مرگ و زندگی داشته باشد. در آستانه سفر به ایران رسانه‌های اماراتی گزارش‌های مفصلی پیرامون آخرین شرایط العین منتشر کردند که خواندن اخبار رقیب آتی استقلال می‌تواند جالب توجه باشد به خصوص که سرمربی اسپانیایی این تیم از حالا ترس خود از جو وحشتناک ورزشگاه آزادی را به زبان آورده است.
بازگشت مصدومان سرشناس
دو ستاره خارجی العین با رسیدن به بهبودی کامل آماده بازگشت به ترکیب اصلی در بازی با استقلال هستند. روزنامه الاتحاد در خبری پیرامون مصدومان العین مدعی شد، کایو برزیلی در تمرینات جمعه و شنبه این تیم بدون مشکل به کار با توپ در کنار سایر بازیکنان پرداخته، ضمن اینکه دومبیا ستاره اهل مالی نیز بعد از دو روز فیزیوتراپی و کار اختصاصی مشکلی برای حضور در مصاف با استقلال ندارد.
بحران مدافع در اردوی بنفش‌ها
اسماعیل محمد با دریافت کارت قرمز در بازی با الهلال از سفر به تهران محروم شد. این مدافع ملی‌پوش و سرشناس از جمله مهره‌های کلیدی العین قلمداد می‌شود که اماراتی‌ها غیبت او در تهران را ضربه بزرگی بر پیکره بنفش‌ها می‌دانند. علاوه بر اسماعیل محمد محروم، احمد محمد با مصدومیت زانو از حضور در میدان تا انتهای فصل محروم شد تا به این ترتیب بحران در اردوی العین به اوج خود برسد.
دژ دفاعی جدید العین
با توجه به کمبود مدافع در اردوی العین در سفر به تهران روزنامه امارات الیوم از طرح تاکتیکی جدید گاریدو اسپانیایی برای سر و سامان دادن به بحران‌های تدافعی این تیم پرده برداشت. به نوشته این روزنامه با تصمیم سرمربی تیم، احمد سالم العنزی که در پست تخصصی دفاع کناری به میدان می‌رفت مقابل استقلال با تغییر پست در نقش مدافع میانی به میدان خواهد رفت تا دژ دفاعی جدیدی برای العین در ورزشگاه آزادی تشکیل بدهد.
گاریدو: باید با جو ورزشگاه کنار بیاییم
خوان کارلوس گاریدو در آستانه سفر با العین به تهران مدعی شد طی روز‌های گذشته برنامه‌های روحی روانی زیادی برای شاگردانش در نظر گرفته تا آن‌ها را برای کنار آمدن با جو ورزشگاه آزادی آماده کند. این مربی اسپانیایی برای اولین بار به ایران سفر خواهد کرد، اما با این وجود آخرین صحبت‌های او در رسانه‌های اماراتی نشان می‌دهد که در وصف ورزشگاه بزرگ پایتخت اخبار زیادی شنیده است. گاریدو در گفتگو با الاتحاد مدعی شد: «مسلماً بازی مقابل ۵۰ تا ۶۰ هزار تماشاگر میزبان کار آسانی نخواهد بود. از همین‌رو باید تیم را طوری آماده می‌کردم که خیلی زود با این جو کنار بیاید. کنار آمدن با جو ورزشگاه می‌تواند تیم را در موقعیت مناسب برای ارائه بازی هدفمند و رسیدن به برد قرار دهد».
وعده پاداش از سوی الهاجری
الهاجری رئیس سرشناس باشگاه در کنار تعدادی از شیوخ ثروتمند العین به عنوان اعضای هیئت امنای باشگاه با توجه به حساسیت‌های حاکم بر رویارویی این تیم با رقیب ایرانی، در ورزشگاه خلیفه بن زاید حاضر شده و علاوه بر تماشای تمرینات، نشستی با گاریدو سرمربی اسپانیایی و همین‌طور بازیکنان داشتند. بنا به نوشته روزنامه الاتحاد در این نشست کوتاه، الهاجری رئیس العین برای کسب پیروزی در تهران مقابل استقلال وعده پاداش ویژه‌ای را به بنفش‌ها داد تا نشان بدهد بعد از شکست برابر الهلال کسب پیروزی در تهران از چه اهمیتی برای او و باشگاه برخوردار است.
خالد عیسی: شکست برابر الهلال را در تهران جبران می‌کنیم
دروازه‌بان ملی‌پوش العین در آستانه سفر به ایران گفت: «برای جبران شکست برابر الهلال به تهران می‌رویم». خالد عیسی ادامه داد: «در بازی اول الهلالی‌ها از ما خطرناک‌تر بودند و فرصت‌های بیشتری داشتند ولی اکنون ما برای ارائه بازی بهتر برابر استقلال به تهران می‌رویم و هدف‌مان کسب اولین سه امتیاز است. با امکاناتی که تیم ما دارد باید خودمان را برای این هدف آماده کنیم. ما باید شکست مقابل الهلال را فراموش کنیم و بدانیم که آن دیدار تمام شده و به همین دلیل باید صفحات جدیدی را برای آینده خود باز کنیم. کار آسانی در تهران پیش رو نداریم، اما قدرت رسیدن به برد و سه امتیاز را داریم».

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __