مدیر فنی استقلال به خبرورزشی گفت: به نظرم الهلال از همه حریفان ما قوی‌تر است. امسال تیم خیلی خوبی جمع کرده و کلی پول خرج کرده‌اند.

سه‌شنبه به همه استقلالی‌ها عیدی می‌دهیم
به گزارش  خبرورزشی ، استقلال با بردن نفت مسجدسلیمان یک قدم دیگر به صدر جدول نزدیک‌تر شد و توانست از فضای باخت به الدحیل خارج شود. اتفاقاً نصرالله عبداللهی تأکید دارد در چنین شرایطی فضای بسیار خوبی برای رسیدن به صدر جدول مهیا شده که به هیچ عنوان نباید آن را از کف داد. در مورد شرایط استقلال با مدیر فنی آبی‌ها همکلام شدیم.
* بردن نفت مسجدسلیمان یعنی نزدیک‌تر شدن به صدر جدول. حالا شرایط را چطور می‌بینید؟
دیگر مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر شده‌ایم. تیم خیلی خوب شده و شرایط مطلوبی داریم. البته برای رسیدن به صدر جدول حالا فعلاً وقت داریم. هنوز کلی بازی و امتیاز مانده. هم ما بازی داریم هم اینکه رقبای‌مان باید به مصاف همدیگر بروند. به اندازه کافی فرصت برای رسیدن به صدر جدول داریم.
* با این برد، باخت به الدحیل کاملاً فراموش شد؟
آن شب، شب استقلال نبود. نیمه اول البته خوب بودیم، ولی نیمه دوم حکایت عوض شد. به هر حال نیمه دوم شرایط عوض شد. ما باختیم، ولی هنوز فرصت کافی برای اوج‌گیری دوباره داریم. هنوز ۵ بازی دیگر باقی مانده است.
*سه‌شنبه با العین بازی دارید. مسابقه‌ای که اگر ببرید، دوباره مدعی می‌شوید.
بله. باید ببریم و انشاالله با کمک هواداران‌مان می‌بریم. العین سابقه باختن به ما در تهران را دارد. مردم هم می‌آیند و حضورشان بسیار مؤثر است. با بردن العین شرایط برایمان خیلی بهتر می‌شود. پارسال در همین اسفند بود که با العین در امارات بازی کردیم و همان جا می‌توانستیم ببریم، ولی داوری مسئله‌دار باعث شد بازی مساوی تمام شود. اینکه به عنوان تیم اول یا دوم صعود کنیم، بحث دیگری است. فعلاً مهم این است که صعود کنیم.
* قطعاً بازی‌های الهلال و العین را هم دیده‌اید. قدرت این دو تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
به نظرم الهلال از همه حریفان ما قوی‌تر است. امسال تیم خیلی خوبی جمع کرده و کلی پول خرج کرده‌اند. الهلال پارسال در گروهش ۲ بار به استقلال باخت و حذف شد به همین خاطر امسال برای انتقام آمده، ولی به امید خدا و زحمت بچه‌ها ما باز هم موفق خواهیم شد.
* این روز‌ها از مدافعان میانی استقلال خیلی انتقاد می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟
اتفاقاً به نظرم این بچه‌ها با هم هماهنگ شده و خیلی خوب کار می‌کنند. الان روی فرم هستند. شما پژمان منتظری را ببینید. خیلی خوب شده و سرحال فوتبال بازی می‌کند.
* سه‌شنبه با العین بازی دارید و احتمالاً در ایام نوروز هم با پرسپولیس؟ به نظرتان قبل از تحویل سال به هواداران عیدی می‌دهید یا بعد از آن؟
مسابقه با پرسپولیس که به هر حال آن طرف سال است، ولی جدال با العین همین طرف سال برگزار می‌شود؛ قبل از آغاز عید نوروز. به امید خدا همین سه‌شنبه العین را می‌بریم و به هواداران عیدی خواهیم داد.
* البته عیدی که باید حتماً بدون ترقه و نارنجک باشد. درست است؟
بله، حتماً. البته شکر خدا مدتی است این اتفاقات در استادیوم‌ها کمتر شده و هواداران استقلال هم در ورزشگاه آزادی اصلاً چنین کار‌هایی نمی‌کنند. ما العین را با حمایت مردم و البته بدون ترقه و نارنجک می‌بریم.
* و برسیم به مشکلات مالی...
مشکلات مالی که همیشه هست، ولی مدیران باشگاه هم مثل همیشه در تلاش هستند تا حجم آن‌ها را کاهش بدهند. در این مورد همه واقعاً دارند تلاش می‌کنند و هماهنگ هستند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __