نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

دیدار تیم‌های استقلال و الهلال در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا در قطر برگزار می‌شود که فدراسیون فوتبال قطر قول همکاری همه جانبه برای پیروزی تیم استقلال داده است.

هر کاری می‌کنیم تا الهلال را ببرید

به گزارش خبرورزشی، با توجه به مشکلات عمیق سیاسی قطر با عربستان و قطع رابطه سیاسی دو کشور، انتخاب شهر دوحه به عنوان محل میزبانی بازی رفت استقلال با الهلال برای این تیم یک موهبت محسوب می‌شود، چون تماشاگران عربستانی حق ورود به قطر را نداشته و الهلال در این جدال به معنای واقعی کلمه مهمان و غریب به حساب می‌آید. در همین رابطه اتفاقاً مقامات فدراسیون فوتبال قطر هم خیلی دوست دارند که استقلالی‌ها حریف عربستانی خودشان را در خاک آن‌ها شکست بدهند. در جریان مسافرت استقلال به قطر برای جدال با الدحیل، جلساتی میان مدیران فدراسیون فوتبال این کشور با مدیران باشگاه ایرانی انجام شد و طی آن مقامات قطری به استقلالی‌ها تأکید کردند که از هیچ اقدامی برای کمک به نماینده ایران جهت پیروزی بر حریف عربستانی فروگذار نیستند. از زمین گرفته تا امکانات تمرینی و...
بر اساس قانون لیگ قهرمانان، تأمین زمین تمرین مهمانان در زمره وظایف میزبان است بنابراین باشگاه استقلال باید برای الهلال هم زمین تمرین مهیا کند. جدال رفت استقلال و الهلال که در واقع به میزبانی نماینده کشورمان برگزار می‌شود روز نوزدهم فروردین سال آینده در دوحه خواهد بود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی