سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: از بازیکنان خواستم سخت کار کنند تا بعد از این بازی استراحت خوبی برایشان در نظر بگیریم.

به گزارش خبرورزشی، جرج لیکنز در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پدیده، گفت: بازی بسیار سختی در پیش داریم. در این بازی نقی‌زاده را در اختیار نداریم. احسان حاج صفی هم مصدوم بود که شرایطش معلوم نبود. امیدوارم در بازی فردا از او استفاده کنیم. آخر سال است و کار سخت می‌شود. از بازیکنان خواستم سخت کار کنند تا بعد از این بازی استراحت خوبی برایشان در نظر بگیریم.
وی افزود: خبر کذبی در رسانه‌ها مطرح شده بود که قرار است لی اروین برای ما بازی کند، اما او در این مسابقه هم در لیست باشگاه حضور نخواهد داشت. اخباری که در رسانه‌ها مطرح می‌شود برای شما، من و لی خوب نیست باید ارتباط مستقیم خودمان را داشته باشیم. برای این چنین صحبتی را مطرح می‌کنم که اخبار کذبی مطرح می‌شود. همه ما موفقیت تراکتورسازی را می‌خواهیم.
سرمربی تراکتورسازی در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: الان نمی‌توانم در مورد شرایط تاکتیکی تیم صحبت کنم. پدیده تا به الان فقط ۱۱ گل دریافت کرده و ۲۲ گل به ثمر رسانده است. آن‌ها یک تیم خوب هستند. الان همه تیم‌ها شناخت خوبی از هم دارند. مربی بدنساز ما ۳ سال در پدیده کار کرده است. در این مسابقات شرایط فعلی تیم‌ها مهم است که چه شرایطی دارند و چطور از موقعیت‌های خود استفاده می‌کنند. در بازی دیروز یونتوس و اتلتیکو مادرید دیدید که چطور یک بازیکن توانست در تیم خود تغییر ایجاد کند.
وی در مورد اینکه اروین قبل از غیبتش شرایط خوبی داشت، گفت: این اتفاقات که رخ داد من در تراکتورسازی حضور نداشتم. الان در تیم هستم و با پتانسیل موجود کار می‌کنم. اگر ببینیم هر بازیکنی شرایط بازی ندارد از او نمی‌توانم استفاده کنم. چه اروین باشد چه هر بازیکنی دیگری. وقتی ۳-۴ ماه از تمرین دور باشید وزن شما بالا می‌رود. برای او یک برنامه فشرده در نظر گرفتم. او باید خودش هم سخت کار کند. نمی‌توانیم در مورد این بازیکن ریسک کنیم.
لیکنز در پاسخ به این سوال که برخی رسانه‌ها و رقیبان در حال هجمه علیه تراکتورسازی هستند و او چه برنامه‌ای برای جلوگیری از این اتفاقات دارد، گفت: شغل من در حال حاضر مربیگری در تراکتورسازی است. شما نگاه کنید که تیم‌های بالای جدول چند امتیاز مقابل حریفان پائین جدول از دست دادند. همانطور که می‌دانید خیلی از عوامل در نتیجه گیری تاثیر دارد. بازی بعدی ما مقابل پدیده بالانشین است. بازی‌های بعدی ما هم مهم هستند. الان حریفان ما در آسیا حضور دارند و ممکن است آن‌ها خسته شوند و بازیکن مصدوم بدهند. فقط جسمم اینجا نیست. با قلبم در اینجا حضور دارم تا بتوانم عاشقانه کار کنم و برای رسیدن به هدفی که دارم تلاش کنم. برخی مسائل که بیان می‌شود مثل موضوع بازی کردن اروین برای ضربه زدن به ما است. برای همین در این مورد صحبت کردم تا همه چیز شفاف شود. خیلی تلاش کردیم به جایگاه فعلی برسیم و دوست نداریم از بیرون به ما صدمه بزنند. همه کار کردیم. می‌خواهیم قوی‌تر شویم.
وی افزود:‌از راه دور آمدیم سخت کار می‌کنیم و باید راهمان را ادامه دهیم تا ببینیم به اهدافمان می‌رسیم یا نه. باشگاه جدید است واز حضور ما دو ماه می‌گذرد. ما یک برنامه کوتاه مدت در این فصل داریم و یک برنامه بلند مدت هم برای فصل بعد داریم. الان سالن کنفرانسی که اینجا ایجاد شد یک اتفاق تازه برای باشگاه است. تراکتورسازی به سوی حرفه‌ای شدن حرکت می‌کند و باید به تلاشمان ادامه دهیم. ما سخت کار می‌کنیم و نمی‌خواهیم خیلی زود جلو برویم. برای پریدن به یک ارتفاع ۲ متری ابتدا باید ۵۰ سانتیمتر بپریم و سپس با تمرین پرشمان را بلندتر کنیم و گرنه خیلی زود می‌افتیم. به عنوان توریست به اینجا نیامدم. می‌دانستم چقدر مسئولیت سنگینی دارم. باید سخت تلاش کنم تا به جایگاهی که می‌خواهم برسیم.
لیکنز در ادامه تأکید کرد: در اینجا هواداران پر شوری حضور دارند. خیلی خوشحالم در تیمی کار می‌کنم که خط هجومی قدرتمندی داریم. به بازیکنان دوست ندارم دشمن درست کنیم. نباید رسانه‌ها مقابل ما قرار بگیرند. خیلی افراد به خاطر موفقیت ما و حرکت رو به رشدمان حسادت می‌کنند. قطعا در زندگی همه علاقمند به موفقیت شما نیستند. در مورد تراکتورسازی هم شرایط همینطور است. همیشه تلاش کردم بازیکنان بدون استرس کار کنند. دوشنبه با اعضای باشگاه جلسه داشتم و گفتم اگر می‌خواهیم به اهدافمان برسیم باید قدم به قدم پیش برویم. ما نقاط ضعف و قوتی داریم. همه می‌توانند نقاط ضعف و قوت ما را ببینند. فردا بازی می‌کنیم سپس همه یک هفته به مرخصی می‌روند و بعد از آن کارمان را در ادامه مسیر دنبال می‌کنیم.
وی افزود: دوست داریم به تصمیم فدراسیون احترام بگذاریم. هر ساعتی که بگویند ما بازی می‌کنیم. محمدرضا زنوزی تصمیم نگرفت که بازی جمعه برگزار شود. همه دوست داشتیم بازی جمعه برگزار شود. مدیرعامل و مالک باشگاه تلاش کرد بازی روز جمعه انجام شود. همه ما بلیت‌هایمان را برای روز شنبه گرفتیم و منتظر انجام بازی در روز جمعه بودیم. می‌دانم قبل از شروع سال جدید همه درگیری و مشکلات خاص خودشان را دارند، اما از هواداران می‌خواهیم به ورزشگاه بیایند و ما را در این بازی سخت همراهی کنند. این ما نبودیم که دوست داشتیم پنج‌شنبه بازی کنیم. در نهایت سازمان لیگ در این مورد تصمیم گیری کرد. اگر خیلی به این مسائل حساس شویم استرس به ما وارد می‌شود. باید با انرژی مثبت کار کنیم و برای موفقیت تلاش کنیم. متوجه شدم بهترین و پر شورترین هواداران را داریم. هواداران از یک فرد خاص حمایت نمی‌کنند بلکه عاشق تیمشان هستند. رقابت ما با ۴ تیم بالای جدول آسان نیست. شاید روزی برسد که بتوانیم قهرمانی را به آن‌ها هدیه بدهیم. ۵ تیم در کورس هستند و هر کدام می‌توانند قهرمان شوند. این یک چالش بسیار جذاب است. اینکه اختلاف تیم‌ها بسیار کم است لیگ را زیبا کرده است. سپاهان یک بازی عقب افتاده دارد که آن‌ها می‌توانند با کسب نتیجه در آن بازی اختلاف خود را کمتر هم کنند. در پایان صحبت‌هایم برای همه آرزوی موفقیت می‌کنم.

برچسب‌ها

نظرسنجی

پیش بینی شما از نتیجه دیدار ایران - سنگال چیست؟

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

پیش بینی شما از نتیجه دیدار ایران - سنگال چیست؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبرهای ورزشی

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __