پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: انتهای محبت سلطان این بود که باقری ۱۰۰ میلیون بگیرد من ۳ میلیون.

خبرورزشی/کاوه علی اسماعیلی : عصر دیروز دیدار دوستانه‌ای بین تیم‌های پیشکسوتان پرسپولیس و ستاره‌های ۹۸ برگزار شد، اما به خاطر درگیری شدید بین بهروز رهبری‌فرد و بهنام طاهرزاده، بازی ناتمام ماند. بدون هیچ توضیحی، ماجرای این درگیری را از زبان رهبری‌فرد بخوانید: «چند روز قبل خداداد عزیزی به من زنگ زد و گفت بیا با تیم ۹۸ با پیشکسوتان پرسپولیس بازی کنیم. من هم گفتم اگر راهی دارد، من نیام، چون دیگر کسی به اسم علی پروین نمی‌شناسم! خداداد هم گفت همه جا با ما آمدی و اگر اینجا نیایی، فکر می‌کنند اتفاقی رخ داده است. من هم قبول کردم. وقتی وارد ورزشگاه شدم، مرا کشان‌کشان به اتاق پروین بردند؛ ما هم یک سلام و علیک سردی کردیم، بدون روبوسی و به سرعت به رختکن تیم ۹۸ رفتم. در شروع بازی، سمت نیمکت پرسپولیس بازی می‌کردم، اما مدام می‌شنیدم که نیمکت‌نشین‌ها مرا مسخره می‌کنند و حرف‌هایی می‌زنند که باعث عصبانیتم شد. آن‌ها می‌گفتند: «این هیچی نیست، به رهبری‌فرد لایی بزنید و...» من هم در اوج عصبانیت، رو به آن‌ها گفتم خودم حاضرم همین یک میلیون تومان در ماه را به شما بدهم، به شرطی که بیایید و مرا به‌جای پروین تشویق کنید! هیچ‌کس جرأت نکرد جواب بدهد. خداداد هم ناراحت شد و به پروین گفت: «این رفتار‌ها زشت است، بهروز بازیکن تیم تان بوده». در نیمه دوم، خطا به سود ما شد. توپ را کاشتم، اما طاهرزاده از جلوی پای من، توپ را به اوت زد. من هم گفتم: «برو توپ رو بیاور» که توهین بدی کرد. من هم که فهمیدم پروین آن یک میلیون تومان را به طاهرزاده داده تا به من فحش بدهند، یک مشت هم کوبیدم توی صورتش!»
رهبری‌فرد: پروین از اینکه حامی برانکو هستم آتش گرفته است
او افزود: «آخر بازی پروین را سمت من آوردند و من هم از جایی که نشسته بودم، تکان نخوردم. به پروین گفتم بخوربخورهایت ادامه دارد؛ یک زمانی پول قراردادمان را می‌خوردی، حالا هم حرف دیگران را می‌خوری؟! ما که برای تو می‌مُردیم، آخر و عاقبت‌مان این شد، وای به حال این آدم‌ها که دور و بر خودت جمع کردی. پروین هم هیچ حرفی نمی‌زد. علی آقا! برای من چه کار کردی که امروز طلبکاری؟ زمانی که به پرسپولیس آمدیم، تو نبودی و وقتی رفتیم، باز هم تو نبودی. بزرگ‌ترین محبتی که در حق من کرد این بود که به کریم باقری ۱۰۰ میلیون می‌داد و به من ۳ میلیون تومان! گفتم اگر پروین پیشکسوت است، من هم پیشکسوت هستم.»
رهبری‌فرد اضافه کرد: «تمام ناراحتی و عصبانی پروین و دار و دسته اش از من این است که از برانکو حمایت می‌کنم. جلسه می‌گذاشتند و می‌گفتند چرا از پروین، درخشان، دایی، گل‌محمدی و... حمایت نمی‌کردیم ولی حالا شدی حامی برانکو؟ من هم می‌گفتم چشم دارم و واقعیت را می‌بینیم؛ تیم کدام‌یک از این‌ها شبیه تیم برانکو بازی می‌کرد؟ همه شاهد بودند چقدر فحش شنیدم. بعد از بازی، پروین برای خداداد پیام فرستاده که من گفته بودم بهروز را برای این بازی نیاور. این هم معرفت علی پروینی که عمر و جوانی‌ام را به خاطرش هدر دادم. وقتی بازیکنی مثل طاهرزاده که ۶ ماه پرسپولیس بوده با بازیکنی که ۲۰ سال پرسپولیس بوده، هیچ تفاوتی ندارد، آخرش همین می‌شود. پروین همه را تحریک کرده بود که بیایند و مرا بزنند. من کسی بودم که به خاطر پروین، تمام زندگی‌ام را قمار کردم، این هم دستمزدم بود.»
او در نهایت گفت: «یکسری افراد اطراف پروین هستند که با ۱۰۰ هزار تومان یک هفته شام و ناهار نمی‌خورند! پروین به خاطر آن‌که من از برانکو حمایت می‌کنم، عصبانی و شاکی است. صد بار برایم پیام فرستاد که علیه برانکو مصاحبه کن و بیا سر تمرین پیشکسوتان که این ماهی یک میلیون تومان را بگیری، اما من خریدنی نیستم. شرافتم می‌گوید باید از برانکو حمایت کنم، چون من پرسپولیسی هستم نه علی پروینی!»

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
بلیط هواپیما