نظرسنجی

چه تیمی قهرمان یورو ۲۰۲۴ می‌شود؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدافع باسابقه گل ریحان البرز گفت: می خواهیم سال خوبی که سپری کردیم را با کسب یک پیروزی به اتمام برسانیم.

به گزارش خبرورزشی، سیدمحسن حسینی یکی از کاپیتان های تیم سرخ و طلایی پوش است. مدافع آخر بلندقامتی که سابقه بازی در تیم های بزرگ لیگ برتری را در کارنامه اش دارد.
او در مورد شرایط اخیر گل ریحان گفت: در شروع نیم فصل توانستیم چند نتیجه بسیار خوب را رقم بزنیم و فاصله اندکی تا صدر جدول داشتیم که بدشانسی ها شروع شد و در یکی، دو بازی اسیر اتفاقات فوتبالی شدیم که شاید در همه تیم ها طبیعی باشد اما هنوز هیچ چیز برای مان تمام نشده و کار را با قدرت ادامه می دهیم.
حسینی در مورد شرایط باشگاه اضافه کرد: انصافا مدیریت باشگاه بیشترین حمایت را از بچه های ما داشته و همیشه بهترین امکانات و شرایط در اختیارمان بود. نه مشکل مالی داشتیم و نه سخت افزاری. حتی قبل از بازی های حساس، مدیرعامل باشگاه در کنار بازیکنان حضور پیدا می کرد و همچنین اردوهای باکیفیتی را پشت سر گذاشتیم. این حجم از حمایت شاید در بین تیم های لیگ برتری هم کم نظیر باشد.
مدافع میانی و باتجربه گل ریحان البرز در خصوص مصاف با ملوان افزود: برای این تیم پرطرفدار همیشه احترام خاصی قائل هستم و می دانم حق اشتباه مقابل شان نداریم. قطعا این دیدار، یکی از بازی های جذاب لیگ یک خواهد بود. البته ما تیم قدرتمندی هستیم و بازیکنان گل ریحان البرز عاشق جنگیدن برای کسب پیروزی هستند. در دیدارهای گذشته هم دیدید که از تمام رقبای مان، آمار بهتری داشتیم و هجومی بازی کردیم ولی همان طو رکه گفتم بدشانسی ها جلوی پیشرفت مان را گرفت.
حسینی در نهایت گفت: امیدوارم با کسب برد برابر ملوان، سال خوبی که آغاز کردیم را به خوبی به اتمام برسانیم و شرایط برای همه ما به گونه ای رقم بخورد که در آخرین بازی سال 97 بتوانیم هواداران مان را شاد کنیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

چه تیمی قهرمان یورو ۲۰۲۴ می‌شود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی