۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

حیف که «تعریف از خود» کار درستی نیست وگرنه از توانمندی‌های خودمان در برگزاری هرگونه لیگ می‌نوشتیم تا سازمان لیگ یاد بگیرد!

به گزارش خبرورزشی، کاش می‌شد متد خودمان را آموزش بدهیم و سازمان لیگ تحت تکثیر قرار بگیرد و مثل ما که اولین دوره لیگ خبر یادواره یاران آسمانی را ظرف ۵ هفته برگزار کردیم، بساط لیگ را ظرف سه سوت جمع کند.
اولین دوره لیگ خبر، یادواره یاران آسمانی با قهرمانی بانوی پیر به پایان رسید. همان تیمی که روز اول، قهرمانی‌اش پیش‌بینی می‌شد جام را به خانه برد. البته دو جام به این قهرمان رسید؛ یکی مایع ظرفشویی جام برای حامد اردهالی و دیگری جام قهرمانی برای استاد علی بنی‌شیخ‌الاسلامی... بانوی پیر متشکل از علی بنی‌شیخ‌الاسلامی، فرخ حسابی، سعید اکبری، مهدی همدانی، حامد اردهالی، امید یوسفیان، مسعود حکم‌آبادی، فرامرز شبانی، امیر شمس و سعید شکوهی که از روز اول گفته بود اخلاق را فدای نتیجه می‌کند (شما اسم تیم را ببینید و تا آخرش را بخوانید) همین کار را هم کرد و با ۵ بازی و ۱۵ امتیاز قاطعانه قهرمان شد. حالا بماند که بعضی‌ها هم اخلاق را باختند و هم نتیجه را! باز دست بانوی پیر درد نکند که نتیجه گرفت، مورد داشتیم چی‌جور (!) که نتیجه هم نگرفت.
چارلز دیکنز هم که با صدای بلند فوتبال بازی می‌کرد، در این تورنمنت با ۱۰ امتیاز به مقام دوم رسید. البته این نایب‌قهرمانی هیچ چیز از ارزش‌های آن‌ها و صدای بلندشان کم نمی‌کند. رفقای به ظاهر خوب هم با وجود این که بعد از اتفاقات هفته دوم متلاشی شدند، با ۹ امتیاز در جای سوم قرار گرفتند که صدالبته همان متلاشی شدن، نقش پررنگی در سومی‌شان داشت وگرنه احتمالاً پنجم می‌شدند. اف. سی نگاتیو با ۷ امتیاز چهارم شد، طبقه حساس هم که خیلی حساس بود، با ۳ امتیاز در جای پنجم ایستاد و بچه‌های خوب آنلاین یونایتد که قهرمان واقعی این تورنمنت بودند، ششم شدند.
در پایان بعد از اهدای جام ظرفشویی به حامد اردهالی و جام قهرمانی به تیم بانوی پیر، جایزه اخلاق به زاوش محمدی به نمایندگی از تمام بچه‌های خوب خبرآنلاین رسید، جایزه آقای گلی را هم اویس مقدری و علی شاهد با ۴ گل زده به خود اختصاص دادند و اگر جایزه دیگری داشتیم، احتمالاً جایزه بهترین بازیکن به میلاد سازمند، بهترین دروازه‌بان به علی بنی‌شیخ‌الاسلامی، بهترین مراقب به مهدی شیروانی، بهترین ناظر به فرهاد اشراقی و بهترین مهدی هژبری به مهدی یکتا می‌رسید! جا دارد از زحمات رحیم اخباری، بهزاد آریس و محمدرضا شکوهی در برگزاری این تورنمنت قدردانی کنیم، همین‌طور از داوران تورنمنت مصطفی باستانی، صادق مهدی‌زاده و حسین عاملی...

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی