نظرات: ۰
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در حالی که کمتر از یک ساعت تا آغاز دیدار دو تیم سپیدرود و پرسپولیس باقی مانده، جایگاه هواداران تیم پرسپولیس تهران پر شده است.

به گزارش  خبرورزشی، درحالی که کم‌تر از یک ساعت تا آغاز مسابقه باقی مانده، ظرفیت سکو‌های تیم میهمان تکمیل شده و حدود ۱۵۰۰ تن از هواداران پرسپولیس در ورزشگاه حضور دارند.
*با مساعدت شهرداری رشت اتوبوس‌های این سازمان برای انتقال هواداران دو تیم سپیدرود و پرسپولیس از میدان انتظام به سمت ورزشگاه سردار جنگل رشت از ساعت ۱۲:۳۰ در حال سرویس‌دهی است.
* دیدار دو تیم طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی در هوایی مطبوع و بهاری در دمای ۲۳ درجه سلسیوس بالای صفر برگزار می‌شود.
*استقبال مناسب هواداران از دیدار دو تیم سپیدرود و پرسپولیس باعث ترافیک سنگین در اطراف ورزشگاه شده و هواداران به سختی خود را به ورزشگاه می‌رسانند، بسیاری از هواداران کیلومتر‌ها دورتر از ورزشگاه، وسایل نقلیه خود را پارک کرده و پیاده در حال حرکت به سمت ورزشگاه هستند.
* کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت در جایگاه ویژه حضور داشته و از نزدیک نظاره گر عملکرد تیم تحت مدیریت موقت خود است.
* بیش از ۵۰۰۰ تن در ورزشگاه حضور داشته و هر لحظه بر تعداد هواداران افزوده می‌شود، پیش بینی می‌شود پیش از سوت آغاز دیدار دو تیم ظرفیت ورزشگاه پر شود.
* داوران و ناظر مسابقه با حضور در زمین چمن ورزشگاه از محل برگزاری دیدار دو تیم بازدید کردند، بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز دقایقی پیش وارد ورزشگاه شدند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی