نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

قهرمان سابق وزنه‌برداری ایران گفت: وقتی فدراسیون و شخص علی مرادی علاقه‌ای به همکاری با من ندارند من کسی نیستم که بخواهم خود را تحمیل شخص یا سیستمی کنم.

به گزارش  خبرورزشی، بهداد سلیمی در خصوص اینکه با توجه به اعلام نکردن بازنشستگی‌اش از رشته وزنه‌برداری مسئولان سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ از وی آزمایش دوپینگ گرفته‌اند، گفت: به دلیل اینکه هنوز بازنشستگی‌ام را از رشته وزنه برداری اعلام نکرده‌ام مسئولان وادا از من آزمایش دوپینگ گرفتند. فدراسیون باید این مسئله را اعلام کند و این موضوع به من مربوط نمی‌شود که بخواهم بازنشستگی‌ام را اعلام کنم. فدراسیون وزنه‌برداری باید به فدراسیون جهانی نامه ارسال کند.
وی ادامه داد: مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری از من چیزی نخواستند تا آن را امضا کنم البته تنها یک یا دو نامه برای من از طریق شبکه‌های مجازی ارسال کرده بودند که درست نیست از طریق فضای مجازی نامه بازنشستگی‌ام را امضا کنم. در هر صورت آقایان می‌ترسیدند از اینکه از من آزمایش دوپینگ بگیرند. من آن زمانی هم که ورزش می‌کردم ترسی از دادن آزمایش دوپینگ نداشتم و همیشه آمادگی این را داشتم تا از من آزمایش دوپینگ بگیرند. حتی الان هم که فعالیتی در ورزش ندارم باز هم هر زمان که بخواهند آماده‌ام تا تست دوپینگ بدهم. اینکه مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری بخواهند کار‌های خودشان را گردن من بیندازند به من ربطی ندارد. من به عنوان ورزشکاری که نامش در لیست وادا قرار دارد آزمایش دوپینگ دادم، اما بقیه این مسائل به خود فدراسیون مربوط می‌شود.
سلیمی در خصوص اختلافاتش با مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری گفت: بین من و فدراسیون وزنه‌برداری فاصله افتاده که این فاصله را هم فدراسیون ایجاد کرده است. من سعی کردم بین خودم با ورزشی که سال‌ها در آن فعالیت کرده‌ام فاصله نیفتد و حتی بعضی مواقع به استادیوم آزادی می‌روم و در کنار وزنه‌برداران هستم. امروز (شنبه) نیز با ملی‌پوشان تمرینات هوازی و بدنسازی انجام دادم. وقتی فدراسیون و شخص علی مرادی علاقه‌ای به همکاری با من ندارند من کسی نیستم که بخواهم خود را تحمیل شخص یا سیستمی کنم. به هر حال مسئولان فدراسیون دوست دارند توپ را به زمین من بیندازند.
ملی‌پوش پیشین تیم ملی وزنه برداری در پایان گفت: من در مسافرت خارج از کشور بودم و به محض اینکه با من تماس گرفتند سعی کردم در اولین فرصت برای دادن آزمایش دوپینگ آماده شوم. برای اینکه حس کردم دوستان مقداری دنبال بهانه هستند تا بخواهند مشکلات‌شان را به گردن من بیندازند و من هم با دادن آزمایش دوپینگ سعی کردم به دست آن‌ها بهانه ندهم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی