نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تا زمانی که وضعیت مالکیت تیم مشخص نشود بازیکنان تصمیم گرفته‌اند که در تمرینات شرکت نکنند.

فرجی: تا مالک باشگاه مشخص شود، تمرین نمی‌کنیم
به گزارش خبرورزشی،  فرشاد فرجی پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما این خبر را که مالکان باشگاه رفتند را از قبل می‌دانستیم، اما نیاز نبود رسانه‌ای شود شب عید است و ما هم نیاز به پول داریم x و y می‌گویند برو از فلانی پول بگیر. این خبر روی تمرکز بازیکنان تأثیر گذاشت پچ‌پچ‌هایی از قبل بود این مسائل روی فکر و تمرکز بازیکن تأثیر دارد. شب عید است انتظار داشتیم دریافتی داشته باشیم. x و y باید وضعیت را مشخص کنند بازیکن را با هزار قول و قرار به اینجا می‌آورید و بعد هیچکس هم جوابگو نیست. بعد می‌گویند استانداری، استانداری چکاره است. می‌گویند ما تیم را نمی‌خواهیم به استانداری بروید بی‌احترامی هم نمی‌کنند، اما واقعاً ما خسته شده‌ایم نمی‌دانم نساجی تیم شخصی است یا تیم دولتی بعد جوری مصاحبه می‌کنند همه جا فکر می‌کنند گل و بلبل است و بازیکنان در بهترین شرایط کار خودشان را می‌کنند.
وی افزود: هشت هفته است که بدترین لباس‌ها را می‌پوشیم قبل از بازی، بازیکن لباس می‌پوشد یقه‌اش باز است. امید سینگ با قد کوتاهی که دارد لباس دو ایکس لارج را می‌پوشد آن یکی آستینش را جمع می‌کند این‌ها روی تمرکز بازیکنان تأثیر می‌گذارد هیچکس هم جوابگو نیست. بازیکنان نساجی تصمیم گرفتند تا روشن شدن وضع تیم در تمرینات شرکت نکنند. از هواداران هم بابت این باخت عذرخواهی می‌کنم امیدوارم وضعیت تیم بهتر شود. نساجی ۲۴ سال است که به لیگ برتر صعود نکرده، اما من دیده‌ام که نساجی ۲۴ سال این وضعیت را دارد. مالکیت ثباتی ندارد ان‌شاءالله که این مسئله حل شود و مالکیت باشگاه ثبات پیدا کند فعلاً در تمرینات شرکت نمی‌کنیم تا وضعیت مشخص شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی