دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: من شیطنتی نکردم و نمی‌دانم چرا هواداران استقلال به رنگ دستکش و کفش من حساسیت دارند.

به گزارش خبرورزشی، حامد لک پس از شکست یک بر صفر نساجی مازندران مقابل استقلال اظهار داشت: همان‌طور که مشاهده کردید ما خیلی خوب بازی کردیم. یک اتفاق مشکوک اتفاق افتاد و توسط داور پنالتی اعلام شد. در ادامه بازی تمام تلاش‌مان را کردیم که بتوانیم بازی را مساوی کنیم و حتی به گل برتری هم برسیم که متأسفانه در این زمینه موفق نشدیم، ولی در کل بچه‌ها از جان مایه گذاشتند و خیلی خوب بازی کردند. من هم خودم تمام تلاشم را کردم که خوب بازی کنم.
وی درباره اینکه چرا هواداران استقلال نسبت به او حساس هستند، گفت: در فوتبال و همه جای دنیا همیشه این اتفاقات می‌افتد. من شیطنتی نکردم و نمی‌دانم چرا هواداران استقلال به رنگ دستکش و کفش من حساسیت دارند.
دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران درباره اینکه چرا در این فصل کمتر بازی کرده است، عنوان کرد: شما الان ببینید ۲۲ بازی انجام شده و من در ۱۵ بازی کردم. از زمانی هم که آقای جلالی آمده است من بازی اول را با ذوب‌آهن بازی کردم و یک بازی هم سه کارته شدم و بازی نکردم و بازی‌های بعدی هم گلر ما خوب بازی کرد و بعد از آن هم نظر آقای جلالی بود که بازی نکنم. در بازی با نفت مسجدسلیمان هم اخراج شدم و در بازی با پرسپولیس نیز نبودم.
لک درباره فشار هواداران نساجی مازندران افزود: من هواداران قائمشهری را دوست دارم و این دوست داشتن دوطرفه است. بعضی وقت‌ها پیش می‌آید که شما در تیمی باشی و بازی نکنی و این دلیل نمی‌شود که هوادار با بازیکن بد باشد. من هواداران را دوست دارم و دلیل انتخاب نساجی هم هواداران بودند، چون همیشه پشت تیم بودند و از تشویق‌های‌شان لذت می‌برند.
وی درباره مشکلات مالی نساجی گفت: الان نزدیک عید است و مالک باشگاه هیچ کمکی به بازیکنان و کادرفنی نمی‌کند و آقای جلالی هیچ پشتوانه‌ای ندارد و با بچه‌ها صحبت می‌کند و قانع می‌کنند که بچه‌ها بازی و تمرین کنند. باید یک همدلی و اتحادی باشد و آقای حدادیان لطف داشتند و باید از این به بعد هم به تیم رسیدگی کنند، چون این تیم تازه به لیگ برتر آمده و باید از تیم حمایت کنند تا بازیکنان با انگیزه تمرین کنند. الان شب عید است، ولی پولی به ما نداده‌اند.
دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این پرسش که چند درصد از مبلغ قراردادشان را گرفتند، عنوان کرد: ما الان ۴۵ درصد گرفته‌ایم، ولی تا نیم‌فصل باید ۵۰ درصد پرداخت می‌کردند. بعد از نیم‌فصل هم باید ۲۰ درصد دیگر هم پرداخت می‌کردند، ولی تا الان مبلغی پرداخت نشده است.
لک درباره این موضوع که مشکلات نساجی به این دلیل است که دو مالک دارد، تصریح کرد: من از اختلافاتی که دارند، خبر ندارم. هم آقای حدادیان زحمت می‌کشد و هم آقای صنیعی‌فر. اما ما دنبال این هستیم که هر دو نفر متحد شوند و استانداری هم به این تیم کمک کند. این تیم تنها دلخوشی مردم شهر است، چون قائمشهر نه سینما دارد و نه چیز دیگری. باید با یک همدلی و اتحاد تیم جان بگیرد و بازی به بازی بهتر شود. ما اگر بازی‌های متوالی را ببازیم تیم به بحران و روبه افول می‌رود و هواداران هم دیگر حمایت نمی‌کنند.
وی درباره اینکه حامد شیری گفته است تا زمانی که تکلیف روشن نشود ما در تمرینات شرکت نمی‌کنیم، خاطرنشان کرد: وقتی بزرگ‌تر تیم حرفی بزند ما هم همان کار را می‌کنیم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __