۰
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم پدیده، گفت: امیدوارم با حضور هواداران فوتبال در ورزشگاه آزادی بازیکنان تیم امید در خانه خودشان به خوبی از امتیاز میزبانی استفاده کنند.

به گزارش  خبرورزشی  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، یحیی گل محمدی با اشاره به اهمیت مسابقات تیم امید در مرحله مقدماتی بازی‌های المپیک، گفت: همه اهالی فوتبال آرزو دارند که سال ۱۳۹۸ با موفقیت و درخشش امید‌های فوتبال ایران آغاز شود، بازیکنانی که سرمایه‌های فوتبال کشور و ستاره‌های سال‌های آتی تیم ملی به شمار می‌روند و حالا آزمون مهمی را پیش روی خود می‌بینند.
گل محمدی با اشاره به بازی‌های تیم امید در این مرحله، اظهار داشت: به واقع هیچ تیم و گروه آسانی در مسابقات آسیایی خصوصا در سطح پایه وجود ندارد. در سال‌های گذشته شاهد درخشش و موفقیت کشور‌هایی در این رده‌ها بوده ایم که پیش از این در فوتبال آسیا هیچ نام و نشانی ندارند. گروه تیم امید هم به نظر من با حضور تیم قدرتمندی مثل عراق همچنین ترکمنستان گروه سختی است و البته یمن هم احتمالا انگیزه‌های زیادی خواهد داشت. با توجه به صعود قطعی یک تیم و ابهام در خصوص تیم دوم باید بگویم تیم المپیک کار آسانی در پیش ندارد، اما امیدوارم با استعداد و توانمندی اعضای تیم شاهد صعود از این مرحله و در نهایت موفقیت در دور پایانی مسابقات باشیم.
بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در پایان، گفت: صعود به المپیک رویای بزرگ فوتبال ایران است و امیدوارم در این مسیر از این تیم امید به شکل کامل حمایت شود. با توجه به برگزاری بازی‌ها در تهران امیدوارم هواداران فوتبال هم از این بازی‌ها استقبال خوبی داشته باشند و تیم المپیک در خانه خودش احساس تنهایی نکند تا بتواند از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی