نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

درحالی که نزدیکان به یک اپلیکیشن برنامه ساز در رسانه‌ملی از توافق با عادل فردوسی‌پور برای همکاری در یک پروژه استعدادیابی می‌گویند، اما فردوسی‌پور چنین پیشنهادی را تکذیب می‌کند.

به گزارش خبرورزشی و به نقل از خبرآنلاین؛ شهاب حسینی در بازگشت از آمریکا به ایران درگیر ساخت یک برنامه احتمالا تلویزیونی شده است. اسم پروژه آکادمی شگفت انگیزان است و دارد این کار را فعلا در اپلیکیشن روبیکا پیش می‌برد. اگرچه میرباقری معاون سیما اعلام کرده است احتمالا این برنامه در شبکه نسیم پخش می‌شود، اما هنوز توافقی بین شبکه و اسپانسر رسمی نشده است.
نزدیکان به اسپانسر برنامه می‌گویند عادل فردوسی‌پور هم در کنار شهاب حسینی حضور خواهد داشت تا یک زوج استثنایی شکل بگیرد. فردوسی‌پور با این شرکت برای ۹۰ امسال قرارداد داشته و آن‌ها هزینه تولید برنامه‌اش را می‌دادند و حالا با تغیرات در ۹۰، آن‌ها شاکی هستند و به شبکه سه اعلام کرده اند، این توافق مالی‌شان با فردوسی پور بوده است نه برای گروه برنامه‌ساز دیگری.
آن‌ها امید زیادی دارند که بتوانند عادل را در برنامه شگفت انگیزان بیاورند، ولی عادل فردوسی‌پور می‌گوید: «تکذیب می‌کنم و اولین بار است که چنین چیزی را می‌شنوم.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی