نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تیم استقلال ایران با توقف مقابل الدحیل قطر از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد تا دیدار نهایی آنها مقابل العین برای آبی‌ها تشریفاتی باشد.

حذف تلخ استقلال در دو دقیقه
به گزارش خبرورزشی، دیدار تیم‌های استقلال ایران و الدحیل قطر در چارچوب دیدار‌های هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی با تساوی یک - یک خاتمه یافت (اینجا ببینید) . روزبه چشمی در دقیقه ۵۴ و ادمیلسون در دقیقه ۵۵ گل‌های این دیدار را به ترتیب برای استقلال و الدحیل به ثمر رساندند.
حذف تلخ استقلال در دو دقیقه
ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، علی کریمی (۸۳ - رضا کریمی)، فرشید باقری (۶۹ - مهدی قائدی)، داریوش شجاعیان (۴۶ - امید نورافکن)، پاتوسی، ایسما و مرتضی تبریزی.
ترکیب الدحیل: امینه، مهدی بن عطیه، بشام الراوی، احمد یاسر عبدالرحمن، لوئیز ماریتون جونیور، یوسف العربی (۸۷ - محمد مونتاری)، ناکاجیما شویا، عصیم عمر مادیبو، ادمیلسون جونیور سیلوا، المعز علی عبداله و حسن عفیف (۷۸ - محمد موسی).
حذف تلخ استقلال در دو دقیقه
نیمه اول
دقیقه ۷: داریوش شجاعیان با خطا روی حسن عفیف از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
دقیقه ۱۲: ضربه ایستگاهی از موقعیتی مناسب برای استقلال فراهم شده بود که پاتوسی ضربه خود را مستقیم زد که توپ او به تیر دروازه خورد و در ادامه تبدیل به کرنر شد.
دقیقه ۱۳: کرنر ارسالی از سوی پاتوسی روی دروازه الدحیل در شرایط خوبی به علی کریمی رسید، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت.
دقیقه ۱۷: موقعیت برای الدحیل روی ضربه ایستگاهی می‌توانست برای استقلال خطرساز شود، اما ضربه بشام از کنار دروازه به بیرون رفت تا این خطر از دروازه استقلال دور شود.
حذف تلخ استقلال در دو دقیقه
دقیقه ۲۱: الدحیل در موقعیتی که مشکوک به آفساید بود به محوطه جریمه استقلال رسید و یوسف العربی با حسینی تک به تک شد، اما ضربه این بازیکن را حسینی به بهترین شکل مهار کرد.
دقیقه ۲۴: آرمین سهرابیان با نفوذ از سمت چپ توپی زمینی را به محوطه جریمه ارسال کرد که به تبریزی رسید. ضربه تبریزی به سمت مخالف با فاصله کمی راهی اوت شد.
دقیقه ۳۹: شوت ناکاجیما شویا به شکل خطرناکی به سمت دروازه استقلال شلیک شد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
حذف تلخ استقلال در دو دقیقه
دقیقه ۴۳: نفوذ ایسما از سمت چپ به محوطه جریمه تبدیل به موقعیت خطرناکی شد که ضربه نهایی را علی کریمی به سمت دروازه شلیک کرد و حاصل آن یک کرنر برای استقلال بود.
نیمه دوم
دقیقه ۴۸: مرتضی تبریزی که در نیمه اول هم موقعیت خوبی را از دست داده بود، اقدام به شوتزنی به سمت دروازه امینه کرد که ضربه او راهی اوت شد.
حذف تلخ استقلال در دو دقیقه
دقیقه ۵۴: ارسال پاتوسی به روی دروازه الدحیل در حالی به فرشید باقری رسید که این بازیکن نتوانست ضربه‌ای به توپ بزند و مدافعان قطری نیز از دور کردن توپ غافل شدند تا روزبه چشمی با فرصت‌طلبی دروازه الدحیل را باز کند. (اینجا ببینید)
دقیقه ۵۵: حمله سریع بازیکنان الدحیل برای پاسخ دادن به گل استقلال نتیجه داد. توپی که به محوطه جریمه به صورت زمینی ارسال شده بود، در مرحله اول به خوبی توسط حسینی دفع شد، اما غفلت مدافعان استقلال باعث شد توپ به ادمیلسون برسد و این بازیکن هم قفل دروازه استقلال را شکست. (اینجا ببینید)
حذف تلخ استقلال در دو دقیقه
دقیقه ۵۶: پاتوسی این بار خودش تصمیم گرفت به سمت دروازه الدحیل شلیک کند که توپ او به اوت رفت.
دقیقه ۶۳: پژمان منتظری روی یک ارسال می‌توانست دروازه الدحیل را باز کند، اما ضربه سر او از بالای دروازه راهی اوت شد.
دقیقه ۶۵: آرمین سهرابیان به دلیل خطای شدیدی که پشت محوطه جریمه انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.
دقیقه ۷۱: این بار موقعیت برای مرتضی تبریزی ایجاد شد تا بلکه بتواند دروازه الدحیل را برای بار دوم باز کند، اما ضربه او راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۷۶: الدحیل بار دیگر با هجومی سریع به سمت دروازه استقلال یورش برد که در مرحله اول حسینی توانست موقعیت را بگیرد، اما در ادامه دروازه خالی مقابل معز علی قرار داشت که ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.
دقیقه ۷۷: امید نورافکن پشت محوطه جریمه برای خود موقعیت گلزنی ایجاد کرد و پس از قرار گرفتن در زاویه‌ای مناسب شوت خود را به سمت دروازه الدحیل شلیک کرد. ضربه نورافکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه راهی اوت شد.
دقیقه ۷۹: احمد یاسر با شوتی از سمت چپ محوطه جریمه قصد باز کردن دروازه استقلال را داشت که حسینی بازهم در دفع توپ موفق بود و البته تن به کرنر داد.
دقیقه ۴+۹۰: المعز علی، مهاجم تیم الدحیل با کارت زرد داور جریمه شد.
حذف تلخ استقلال در دو دقیقه
استقلال با این نتیجه ۵ امتیازی شد و الدحیل ۸ امتیازی که با توجه به پیروزی الدحیل در بازی رفت و قانون دیدار مستقیم، صعود الدحیل به همراه الهلال عربستان ۹ امتیازی و حذف استقلال قطعی شد. به این ترتیب دیدار پایانی العین امارات و استقلال ایران نیز تشریفاتی خواهد بود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی