نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

خامس رودریگس با پایان یافتن فصل به مادرید برمی‌گردد، اما این بازگشت به منزله ماندگار شدنش در رئال نخواهد بود.

خامس به رئال برمی‌گردد اما ... به گزارش   خبرورزشی ، جدای از تمامی اتفاق‌های قابل انتظار و غیرقابل انتظار در باشگاه رئال‌مادرید و فعالیت زیاد این باشگاه در نقل‌و‌انتقالات در هفته‌های آتی، خامس رودریگس ستاره کلمبیایی هم از پانزدهم ژوئن (25 خرداد) با اتمام قرارداد قرضی‌اش با باشگاه بایرن‌مونیخ، دوباره عضوی از کهکشانی‌ها خواهد شد، اما این حضور دوباره به منزله دوباره بازی کردن او در مادرید نخواهد بود.

مدیران بایرن می‌خواهند، نیکو نمی‌خواهد

پس از اخبار ضد و نقیضی که درباره ماندن یا جدایی او از جمع باواریایی‌ها منتشر شد، سرانجام باشگاه بایرن‌مونیخ تصمیم گرفت بند قطعی کردن قرارداد خامس را فعال نکند، چراکه از لحاظ فنی ارتباط خوبی با نیکو کواچ سرمربی تیم ندارد. با این حال تعدادی از مدیران باشگاه به‌دلیل سود خامس رودریگس در مسائل مالی و به‌خصوص فروش پیراهن تلاش کردند سرمربی تیم را راضی کنند او را حفظ کند، اما کواچ اعلام کرده نیازی به او ندارد. در نهایت خودِ خامس هم به باشگاه اطلاع داده دیگر تمایلی به ماندن در مونیخ ندارد و می‌خواهد برای بازگشت به مادرید، آلمان را ترک کند.

خامس به رئال برمی‌گردد اما ...

همه‌چیز خوب بود، تا ...

جولن لوپتگی سرمربی رئال‌مادرید در ابتدای فصل برای بازگرداندن خامس در نیم‌فصل ابراز علاقه کرده بود و حتی رسانه‌ها خبر از بازگشت او می‌دادند. اما کار لوپتگی در مادرید خیلی زود تمام شد تا شماره 10 سابق کهکشانی‌ها دیگر امیدی به برگشتن نداشته باشد. خامس که تابستان 2014 با قراردادی 80 میلیون یورویی از موناکو به سانتیاگو برنابئو آمد حالا باید به فکر بازگشت و انتقال دیگری باشد. مشخصاً زین‌الدین زیدان روی خامس حساب نمی‌کند و اصلاً دلیل جدایی خامس خود او بود. برای اینکه در فصل آخر حضور خامس در مادرید در بهترین شرایط هم از هافبک کلمبیایی استفاده نمی‌کرد. از قراردادی که خامس با باشگاه رئال‌مادرید 2 سال دیگر باقی‌مانده و سال 2021 این قرارداد به پایان خواهد رسید. اما خامس برای بهتر کردن شرایط فوتبالش در 27 سالگی مجبور است علیرغم میل باطنی تصمیم به ترک مادرید بگیرد. البته خامس برای نیمکت‌نشینی هم تمایل به بازگشت داشت تا برای گرفتن جایگاهش در ترکیب کهکشانی‌ها بجنگد، اما زیدان به طور صریح گفته نیازی به او ندارد. فرض را بر این بگیریم که باشگاه بایرن‌مونیخ با فشار مدیران قراردادش را دائمی کند، در این صورت همان شرایط مادرید برایش پیش خواهد آمد چراکه کواچ هم او را نیمکت‌نشین می‌کند و همه‌چیز روی هوا خواهد بود. بی‌شک خامس باید تصمیم بگیرد بین پیشنهادهایی که برایش می‌رسد یکی را انتخاب کند، شاید مقصد بعدی‌اش لیگ برتر انگلیس باشد که هیچ‌وقت در آن حضور نداشته است.

رئالی‌ها دوستش دارند

اما نشریه «مارکا» در کنار تشریح شرایط فعلی خامس رودریگس برای آینده او نظرسنجی کرده است. «باشگاه رئال‌مادرید چه کاری باید با خامس رودریگس انجام دهد؟» او را حفظ کند، او را بفروشد یا او را قرض بدهد. با اینکه روشن است حفظ خامس در دستور کار باشگاه نیست، اما هواداران رئال‌مادرید و افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند 61 درصد رأی به حفظ او داده‌اند. تنها 6 درصد موافق قرض دادن خامس به باشگاه دیگری هستند. یعنی در مجموع 67 درصد می‌خواهند همچنان خامس عضو رئال‌مادرید باشد، حالا یا در تیم بماند یا بازیکن قرضی در تیم دیگری باشد. 33 درصد اعتقاد داشته‌اند نگه داشتن خامس دیگر برای رئال‌مادرید منطقی نیست و بهتر خواهد بود او را بفروشند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی