۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: هرچه اشتباه داوری بود برای استقلال رقم خورد و عجیب است که یکی از این اشتباهات برای تیم‌هایی که به نظر می‌رسد مورد حمایت هستند رخ نمی‌دهد.

به گزارش   خبرورزشی ، محمد نوری، پیشکسوت استقلال از اتفاقی که برای فرهاد مجیدی رخ داد، ابراز تأسف کرد و گفت: «از افراد نزدیک به تیم شنیدم که فرهاد مجیدی هیچ حرف بی‌ربطی درباره بازی یا داوری نزده و فقط برای اینکه سؤال کند چرا داور توپ روح‌الله باقری را گل نگرفته به سمت تیم داوری رفته است».
نوری افزود: «خیلی عجیب است که داور باید به خاطر هیچ و پوچ، فرهاد مجیدی را از زمین بیرون کند. این کمترین کاری است که یک مربی می‌تواند برای دفاع از حق تیمش انجام بدهد. او که نرفته بود دعوا راه بیندازد و کسی را تهدید کند یا حرفی بزند. فرهاد همه تلاشش را می‌کرد تا بداند چرا گل سالم استقلال پذیرفته نشده که داور او را اخراج کرد. او به خاطر ۴۰ میلیون هوادار اخراج شد».
پیشکسوت استقلال گفت: «هرچه اشتباه داوری بود برای استقلال رقم خورد و عجیب است که یکی از این اشتباهات برای تیم‌هایی که به نظر می‌رسد مورد حمایت هستند رخ نمی‌دهد. یکی، دو تیم هستند که داوری‌ها بیشتر به سودشان بوده تا به ضررشان. درست برعکس استقلال که اگر یک بار سود برده ۱۰ بار از داوری ضرر کرده است».
نوری در پایان تأکید کرد: «آن‌هایی که دل‌شان می‌خواست دست استقلال به جام نرسد حالا راحت شدند و شب راحت سر بر بالین می‌گذارند ولی شک نداشته باشند که آه میلیون‌ها هوادارِ استقلال آن‌ها را می‌گیرد و پایش را می‌خورند. این نمی‌شود که عین آب خوردن حق استقلال را بخورند و تمام! فوتبال با این وضعیت نه تنها پیشرفتی نمی‌کند بلکه فقط ضرر می‌دهد و پسرفت می‌کند».

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی