نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

زنگ شروع بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان درحالی از فردا در سالن «آرنا» منچستر بصدا می‌آید که طبق برنامه سه تکواندوکار ایرانی برای مصاف با رقبا روی شیاپ چانگ می‌روند.

مومن‌زاده، خدابنده و پلنگ‌افکن فردا روی شیاپ چانگ
به گزارش خبرورزشی، طبق برنامه در روز اول این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۴۶- و ۷۳- کیلوگرم گروه زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود که با انجام قرعه‌کشی مهلا مومن‌زاده، اکرم خدابنده و محمدحسن پلنگ افکن به عنوان نخستین نمایندگان تکواندوی ایران به مبارزه می‌پردازند.
طبق قرعه مهلا مومن‌زاده نماینده وزن ۴۶- کیلوگرم کشورمان ابتدا به مصاف «آینور یواشپای» از قزاقستان می‌رود و در صورت برتری رو در روی «جوردین اسمیت» نماینده میزبان که قهرمانی نوجوانان سال ۲۰۱۸ و مدال برنز قهرمانی اروپا بزرگسالان را در کارنامه دارد، قرار می‌گیرد.
اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی بانوان در گام اول باید «کانسل دنیز» قزاق نایب قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، نایب قهرمان بازی‌های یونیورسیاد و دارنده مدال تورنمنت‌های مختلف را شکست بدهد در ادامه برنده دیدار ساحل عاج و اسپانیا را پیش رو دارد .
محمدحسن پلنگ افکن نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم که به عنوان اولین نماینده مردان روی شیاپ‌چانگ می‌رود ابتدا با «جفرسون اُچوآ» از کلمبیا دیدار می‌کند و در صورت پیروزی با «تاوین هانپراب» از تایلند نایب قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶، دارنده مدال برنز بازی‌های یونیورسیاد و قهرمانی آسیا و... مبارزه کند.
فینال این رقابت‌ها از ساعت ۲۳ تا ۲۴ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه پیگیری می‌شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی