نظرسنجی

چه تیمی قهرمان یورو ۲۰۲۴ می‌شود؟
۰
سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

نخستین نمایشگاه استارتاپ اسپورتکس از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه همزمان با هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرورزشی، در نمایشگاه استارتاپ اسپورتکس صد‌ها شرکت و استارتاپ ایرانی آخرین دستاورد‌ها و نوآوری‌های فناورانه ورزشی خود را به نمایش خواهند گذاشت.
نمایشگاه با حمایت وزارت ورزش و جوانان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شهرداری تهران، پژوهشگاه علوم ورزشی، سایر نهادها، سازمان‌ها و افراد، قراراست بستری برای گردهم آیی اکوسیستم استارتاپی ورزشی، شامل شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد، سرمایه‌گذاران، مخترعین، منتور‌ها و رسانه‌های مرتبط ایجاد کند.
محور‌های نمایشگاه با تاکید بر محوریت ورزش درحوزه‌های سلامت، تجهیزات و ملزومات هوشمند، اینترنت اشیا، نانو فناوری، خدمات از راه دور، بازارگاه و فروشگاه‌های مجازی، اشتراک اماکن ورزشی و ... می‌باشد.
این نمایشگاه در چهار روز برگزار می‌گردد و طی آن رویداد‌های متنوعی شامل شبکه سازی، ارائه به سرمایه گذاران، پنل‌های حل مسئله، ایده پردازی و ... در نمایشگاه برگزار خواهد شد.
استارتاپ‌ها می‌توانند جهت حضور با مراجعه به سایت www.ssports.ir نسبت به ثبت نام در این نمایشگاه اقدام نمایند.
نخستین نمایشگاه استارتاپ‌های ورزشی برگزار می‌گردد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

چه تیمی قهرمان یورو ۲۰۲۴ می‌شود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی