۰ نفر
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷

زمانی که قصد سفر دارید، پرواز کردن، اگر شرایطش مهیا باشد، یکی از گزینه‌های جذاب است. زمان کوتاه، سرعت بالا، یا حتی چشم‌انداز زیبای صندلی‌های کنار پنجره، هر کدام ممکن است دلیل شما برای انتخاب هواپیما باشند.

این روزها، قیمت بلیط‌ هواپیما به یک دغدغه برای مسافرهایی تبدیل شده است که در گذشته‌ها به سفر هوایی عادت کرده بودند یا اساسا به دلیل یکی از مزیت‌های سفر هوایی، دیگر نمی‌توانند به سادگی بلیط هواپیما را تهیه کنند. اگر موضوع هزینه‌ی سفر هوایی را کنار پیچیدگی‌های فرآیند رزرو هواپیما، پیدا کردن مناسب‌ترین بلیط (که این مناسب بودن برای هر مسافری، طوری تعریف می‌شود)، کنسل کردن پرواز و ... بگذارید، می‌بینید که این قصه، سر دراز دارد.

چطور سفر هوایی مطلوب‌مان را داشته باشیم؟

البته که راه‌های متنوع و متعددی برای سفر هوایی وجود دارند؛ مثلا می‌توانیم به یک آژانس مسافرتی زنگ بزنیم و بگوییم «می‌خواهیم در فلان تاریخ، در فلان شهر باشیم. بلیطی دارید؟» بقیه‌ی داستان به محدودیت‌های آن آژانس مسافرتی در دسترسی به گزینه‌های متنوع و در نتیجه، پیشنهادهایی که به شما ارائه می‌دهد بستگی دارد، و این‌که آن گزینه‌ها، و قیمت‌های آن‌ها، برای شما مناسب و مطلوب هستند یا خیر. راه دیگر این است که وارد یکی از وب‌سایت‌هایی که خدمات آنلاین گردشگری و سفر را ارائه می‌کنند بشوید، مثلا فلاوینگو (Flawingo)، خودتان، بر مبنای آن‌چه می‌خواهید، پرواز مطلوب‌تان را پیدا کنید و آن را رزرو کنید.

موضوع این است که شما چه اولویت‌هایی دارید؟ مثلا ممکن است یک بیزینس‌من باشید که می‌خواهد به سرعت به یک اجلاس یا کنفرانس در شهری دیگر برسد و قیمت برای او اهمیت زیادی ندارد. ممکن است شما یک دانشجوی سخت‌کوش یا خسته باشید که می‌خواهد با اقتصادی‌ترین پرواز ممکن خودش را به وطن برساند و هوایی تازه کند. ممکن است مسئول خریدن بلیط برای سفر تفریحی خانواده‌ی خود باشید، برای تعطیلات. شاید هم اصلا قصد داشته باشید سری به خارج از کشور بزنید و ببینید اوضاع در آن‌جا چطور است. در هر کدام از این قصه‌ها، و در بی‌شمار قصه‌ی دیگر، فلاوینگو مشتاقانه می‌خواهد همراه شما باشد و کمک کند تجربه بی‌نظیری از سفر خود داشته باشید.

اهداف و ماموریت فلاوینگو

فلاوینگو گستره‌ای از گزینه‌ها را برای هر سفر هوایی به شما ارائه می‌دهد. سعی کرده‌ایم با همکاری با تأمین‌کننده‌های رزرو بلیط هواپیما و دسترسی به منابع مختلف، این گزینه‌های متعدد را فراهم کنیم و بیشتر کنیم. سعی کرده‌ایم که این گزینه‌ها، هم پوشش خوبی بر خواسته‌های مسافرها داشته باشند، و هم قیمت مناسبی داشته باشند.

نمی‌توانیم ادعا کنیم که قیمت‌های ما نصف قیمت دیگران است؛ اما به شما خبر می‌دهیم که فلاوینگو تیمی سخت‌کوش، نسبتا کوچک اما حرفه‌ای، و چابک دارد و به دلایلی از این دست، هزینه‌های کمی دارد. هزینه‌های کمتر به فلاوینگو این امکان را داده است که قیمت‌های کمتری ارائه دهد. به علاوه، فلاوینگوی جوان، نوآور هم هست و سعی می‌کند به مسئله‌ها از زاویه‌های مختلفی نگاه کند تا راه‌ حل‌های مختلفی را پیدا کنید. تکیه‌ی ما بر تکنولوژی پیشرفته، این امکان را فراهم کرده است که امکانات جدیدی را برای مسافرهای ایجاد کنیم. مثلا، می‌توانید در فلاوینگو بلیط پرواز را امروز برای هفته‌ی بعد رزرو کنید و همان هفته‌ی بعد هزینه‌ی آن را با قیمت امروز پرداخت کنید.

به علاوه، فلاوینگو با ارائه‌ی خدماتی در کنار رزرو بلیط هواپیما داخلی ، در تلاش و کوشش است تا نگرانی‌های شما را برای سفر، تقریبا به طور کامل رفع کند؛ البته که این سخن بزرگی‌ست و فلاوینگو هم همت بزرگی دارد. در طول زمان و در چشم‌اندازش، فلاوینگو سعی می‌کند خدماتی را که با ارزش و لازم هستند، مانند رزرو کردن هتل، بیمه‌ی مسافرتی و ویزا را نیز برای مسافرها فراهم کند. به هر صورت، هدف فلاوینگو فرود آوردن مطمئن لبخند حاصل از آرامش بر لب‌های مسافرهاست؛ چرا فقط بر پرواز تمرکز کنیم؟

پشتیبانی تیم فلاوینگو

اگر پروازی را از فلاوینگو گرفته باشید و نگرانی یا مشکلی در مورد آن به وجود آماده باشد، تیم پشتیبانی فلاوینگو سعی کرده است با دقت و حوصله وظیفه‌اش را در پشتیبانی از شما انجام بدهد. البته که ضعف‌هایی هم وجود دارد و فلاوینگو کامل نیست؛ اما برای فلاوینگو، به دست آوردن آن احساس رضایت اهمیت دارد؛ این‌که از وقتی شروع می‌کنید به پیدا کردن بلیط‌ در فلاوینگو برای سفرتان، تا زمانی که در مقصد از هواپیما پیاده می‌شوید و بارتان را تحویل می‌گیرید، خیال‌تان راحت و ضمیرتان مطمئن باشد که فلاوینگو حواسش به اوضاع هست. سعی کرده‌ایم با پشتیبانی شایسته، صمیمانه و همراه با احترام، ارتباطی مطمئن را بر مبنای اعتماد با شما شکل دهیم. اگر خوب عمل نکردیم، انتقاد و توصیه‌ی شما را با گوش شنوا می‌پذیریم؛ و اگر خوب عمل کردیم، از خوشحالی و رضایت شما، خوشحالیم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __