پرسولیس بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ شرایط جدیدی را تجربه می‌کند. سرخپوشان پایتخت با حجم گسترده‌ای از درگیری‌های پشت پرده مواجه شده‌اند.

به گزارش   خبرورزشی ، با قطعی شدن حضور گابریل کالدرون در پرسپولیس، اوضاع کمی آرام شد، ولی هنوز اتفاقاتی رخ می‌دهد که در نوع خود جالب است.
یکی از مهم‌ترین این مسائل، جنگ بر سر بند فسخ قرارداد بازیکنان است. مهدی محمدنبی در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد ۵ بازیکن پرسپولیس، بند فسخ قرارداد دارند و در صورت پرداخت پول، می‌توانند قرارداد خود را فسخ کرده و از پرسپولیس در هر کدام از پنجره‌های نقل و انتقالاتی، جدا شوند. حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پیشین باشگاه که قرارداد‌ها را منعقد کرده بود، از کوره دررفت و در مقام پاسخگویی برآمد. او در همان برنامه تلویزیونی حاضر شد و گفت: «این موضوع صحت ندارد. آقایان طوری حرف می‌زنند که انگار بنده خائن به پرسپولیس هستم. این حرف‌ها درست نیست. برانکو به ما گفته بود هر بازیکنی که پیشنهاد خارجی داشته باشد، باید برود. ما در شرایط خاص بودیم.»
او همچنین اضافه کرد: «تنها ۳ بازیکن تیم، بند جدایی و فسخ قرارداد دارند. نفر اول، علیرضا بیرانوند است که مبلغ فسخ قراردادش ۷۰۰ هزار دلار است. البته او در صورت جدایی باید از باشگاه اجازه رسمی بگیرد. نفر دوم مهدی ترابی است که گفت اگر بند فسخ روی قرارداد نگذارید، به پرسپولیس نمی‌آیم. نفر سوم هم محمد انصاری بود که، چون معرفت به خرج داد و در مهم‌ترین شرایط ممکن ما را ترک نکرد، در قراردادش، بند فسخ گذاشتیم آن هم برای فصل آینده.»
همین حرف‌ها، اما داخل تیم، مسائل دیگری ایجاد کرد. بازیکنان پرسپولیس مدعی هستند در قرارداد همه آن‌ها بند فسخ وجود دارد و نباید این مباحث مطرح می‌شد. از سوی دیگر، برخی از آن‌ها معتقدند بند‌ها و آپشن‌های قرارداد، یک موضوع شخصی است و به هیچ عنوان مسئولان باشگاه حق رسانه‌ای کردن این بند‌ها را ندارند. همین مسائل، شکاف بیشتری بین پرسپولیسی‌ها و مدیران باشگاه ایجاد کرده و حتی حساسیت بین سرخپوشان افزایش یافته، چون برخی از آن‌ها به ایرج عرب گفته‌اند چرا فلان بازیکن بند فسخ دارد، اما من در قراردادم چنین‌بندی را نمی‌بینم!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین