مهاجم جدید آبی‌واناری‌ها گفت: دوست دارم در زمین و خارج از زمین و رختکن تیم لذت ببرم. امیدوارم بتوانم از هم‌تیمی‌هایم و هواداران هم لذت ببرم و در کنار یکدیگر لحظات شاد و مفرحی را تجربه کنیم.

گریزمن: همه جام‌ها را در بارسا می‌خواهم به گزارش خبرورزشی، آنتوان گریزمن که جمعه شب به طور رسمی با پرداخت شدن رقم فسخ قرارداد ۱۲۰ میلیون یورویی‌اش توسط بارسلونا و با قراردادی پنج ساله به جمع آبی‌واناری‌ها ملحق شد، به سایت رسمی باشگاه بارسلونا گفت: بی‌صبرانه منتظرم ببینیم که کار روزانه با مسی چه شکلی است. بازی در کنار لیونل لذتی باورنکردنی است.

مهاجم ۲۸ ساله بارسا که بند فسخ ۸۰۰ میلیون یورویی در قراردادش با این باشگاه کاتالونیایی وجود دارد، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: بی‌صبرانه منتظر کار با هم‌تیمی‌های جدید و ارنستو والورده و البته بازی در نوکمپ هستم، امیدوارم عناوین قهرمانی زیادی را با هم کسب کنیم.

گریزمن که در سال‌های اخیر بار‌ها بحث پیوستنش به بارسلونا مطرح شده بود و سرانجام این تابستان این اتفاق عملی شد، تصریح کرد: بارسلونا باشگاه بزرگی است و امیدوارم به این باشگاه برای ادامه بزرگ ماندش کمک کنم و حتی کاری کنم که بزرگتر از قبل شود. خیلی خوشحال و هیجان‌زده هستم و بی‌صبرانه منتظر ملاقات هم‌تیمی‌های جدیدم هستم.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: حضور در بارسلونا چالشی جدید با اهدافی جدید برایم است. این‌ها چیز‌های مهمی است و امیدوارم هر کاری که از دستم ساخته باشد را برای بارسلونا و تیم ملی فرانسه انجام دهم. امیدوارم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم.

گریزمن: همه جام‌ها را در بارسا می‌خواهم

این مهاجم فرانسوی در پاسخ به این پرسش که «امیدواری بتوانی کدام جام را با بارسلونا کسب کنی؟»، اظهار داشت: تمامی جام‌ها، لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان. کسب این جام‌ها اهداف باشگاه است و امیدوارم این عناوین را اینجا با بارسلونا تجربه کنم.

مهاجم پیشین اتلتیکومادرید در پایان در جمع‌بندی صحبت‌هایش گفت: دوست دارم در زمین و خارج از زمین و رختکن تیم لذت ببرم. امیدوارم بتوانم از هم‌تیمی‌هایم و هواداران هم لذت ببرم و در کنار یکدیگر لحظات شاد و مفرحی را تجربه کنیم.

اینجا ببینید: اولین روز حضور گریزمن در بارسلونا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین