نظرسنجی

کدام تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند؟
نظرات: ۰

به گزارش خبرورزشی، زمانی که سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به تهران آمد تا هدایت سرخپوشان را برعهده گیرد، به باشگاه اعلام کرد بازیکن خارجی مدنظرش را جذب کنند، اما لیست بزرگسال سرخپوشان جایی برای جذب بازیکن خارجی نداشت و وقتی کالدرون از این موضوع باخبر شد دستور داد تا فضا را برای جذب بازیکن جدید باز کنند، اما از طرفی باشگاه اگر بازیکنی را کنار می‌گذاشت با توجه به فشار‌هایی که روی مدیریت بود، فقط حواشی افزایش پیدا می‌کرد و به همین دلیل مدیران تیم لیستی از بازیکنان مازاد تهیه کردند و به کالدرون دادند و از او خواستند تا خودش بازیکنان مازاد را انتخاب کند.
از همان ابتدای حضور کالدرون اخباری منتشر شد که مربی آرژانتینی لیست مازاد دارد و نام ۴ نفر را به باشگاه اعلام کرده است. رفیعی، ماهینی، مصلح و شریفی نام‌هایی بودند که مطرح می‌شد، ولی کالدرون این لیست را در اولین مصاحبه تکذیب کرد، اما حالا دو نفر از این لیست به در‌های خروجی هدایت شده‌اند و دو نفر بعدی در لیست انتظار قرار دارند. رسانه‌ها این اخبار را از باشگاه می‌گرفتند و همین موضوع دلیل خوبی است که مشخص شود باشگاه از لیست خروجی‌ای که کالدرون تکذیب می‌کند باخبر بوده است.
سروش رفیعی بعد از قرار گرفتن در لیست مازاد از مدیریت تیم گلایه کرد و مصلح هم در مصاحبه‌ای گفت نمی‌دانم چه اتفاقی پشت پرده افتاد که من در لیست مازاد قرار گرفتم. کالدرون، رفیعی را به دلیل تعداد زیاد هافبک کنار گذاشت و به مصلح هم گفت: «بازی تو را ندیدم که نظر فنی بدهم».
کالدرون این دو بازیکن را کنار گذاشته، ولی هر دو معتقدند مسائل فنی اولویت نبوده و مدیر تیم یا مسائل پشت پرده باعث این جدایی شده است.
با توجه به اتفاقاتی که در این مدت رخ داد، مشخص می‌شود. مدیران تیم در انتخاب لیست مازاد بی‌تأثیر نبودند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

از لابه‌لای خبرها؛ شاید از دست داده باشید!

نظرسنجی

کدام تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها