مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی از بازیکنان اجازه بدهند بازی‌هایشان در لیگ برتر دو رقمی بشود بعد درباره من و تیمم صحبت کنند.

خلیل‌زاده: یزدانی را در حدی نمی‌بینم که جوابش را بدهم!
خلیل‌زاده: در شأن من نیست جواب حرکتی را بدهم!
به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل‌زاده، در پاسخ به اظهارات سیاوش یزدانی (اینجا بخوانید) مدافع تیم استقلال گفت: واقعا جالب است که او این صحبت‌ها را می‌کند و من او را در حدی نمی‌بینم که جوابش را بدهم. ما در داخل زمین حرف می‌زنیم نه اینکه جلوی دوربین‌های تلویزیونی و مقابل خبرنگاران خط و نشان بکشیم. ما امروز بازی را بردیم و این پیروزی مبارک همه پرسپولیسی‌ها در همه جای دنیا باشد.
وی ادامه داد: این بازیکن به دنبال دیده شدن است و می‌خواهد با این حرف‌ها خودش را نشان دهد، اما باید بداند که راه دیده شدن، این نیست. او تا دیروز حرف از تعصب برای تیم دیگری می‌زد و حالا می‌خواهد اینگونه خود را متعصب نشان دهد. اشکالی هم ندارد ما بازی را در زمین بردیم و حالا آن‌ها هرچه می‌خواهند بگویند. من سه سال است در پرسپولیس بازی می‌کنم و عملکردم هم مشخص است، اما این بازیکن اجازه بدهد بازی‌هایش در تهران دو رقمی بشود بعد درباره من صحبت کند.
مدافع پرسپولیس افزود: برخی از بازیکنان در برخی از تیم‌ها به دنبال دیده شدن هستند و حرف‌هایی مطرح می‌کنند که اصلا در شأن من نیست که پاسخ آن‌ها را بدهم، اما سابقه این بازیکنان همه چیز را نشان می‌دهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

به یاد دیگو مارادونا

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین