۰ نفر
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

یورگن کلوپ از شانس خوب تیمش برای پیروزی مقابل لسترسیتی سخن گفت.

سرمستی کلوپ از خوش شانسی لیورپول!

سرمستی کلوپ از خوش شانسی لیورپول! به گزارش خبرورزشی، یورگن کلوپ پس از برتری ۲ - یک دیرهنگام تیمش مقابل لسترسیتی در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از شانس خوب صدرنشین لیگ برتر انگلیس گفت. (خلاصه بازی را اینجا ببینید)

سرمربی تیم لیورپول اظهار داشت: بازی فوق العاده‌ای را شاهد بودیم. سعی کردیم سرعت بازی را بالا ببریم. گل لسترسیتی کمی باعث دلسردی ما شد، اما می‌خواستیم همچنان رو به جلو برویم و در نهایت پیروز شدیم.

وی در مورد خطای پنالتی روی سادیو مانه افزود:کاملا واضح بود خطا روی مانه انجام شده است. از طرز بازی تیم و نتیجه راضی هستم. واقعا بازی فوق العاده‌ای داشتیم. می‌دانستیم ممکن است اتفاقاتی در طول بازی بیفتد. باید برای کسب ۳ امتیاز با تمام توان می‌جنگیدیم و در نهایت این کار را کردیم.

کلوپ افزود: بدون شانس نمی‌توانید به این تعداد پیروز شوید، اما در طول ۹۰ دقیقه شایسته این پیروزی و کسب ۳ امتیاز بودیم. جیمز میلنر به خوبی در دقیقه آخر استرس و اضطراب خود را کنترل کرد و این واقعا عالی بود.

سرمربی آلمانی در مورد خطای چودهوری که باعث مصدومیت صلاح شد، تصریح کرد: محمد چگونه می‌تواند خوب باشد؟ آیا خطای چودهوری فقط یک کارت زرد داشت؟ صلاح لنگان لنگان از زمین بیرون رفت و این واقعا سخت بود.

کلوپ خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسید لسترسیتی با یک امتیاز خوشحال باشد، اما ما این گونه نبودیم. شما دیدید در صحنه پنالتی بازیکنان چه هیجانی داشتند. واقعا خوشحال شدیم، زیرا شایسته پیروزی رد این دیدار بودیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

به یاد دیگو مارادونا

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین