نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: در دفاع تیمی هنوز مشکل داریم. روی ضدحملات غافلگیر می‌شویم. این مشکل باید برطرف شود.

به گزارش   خبرورزشی، شاهرخ بیانی، کاپیتان استقلال در دهه ۶۰ درخصوص شرایط این روز‌های آبی‌پوشان و بازی با گل‌گهر سیرجان با ما هم‌صحبت شد. این گفتگو را بخوانید.

بازی با گل‌گهر را دیدید؟
بله با وجود اینکه در ترکیه زندگی می‌کنم، ولی با جدیت بازی‌های استقلال و اخبار این تیم را دنبال می‌کنم و هر زمان که استقلال بازی دارد، کارم را تعطیل می‌کنم تا مسابقه را تماشا کنم. بازی با گل‌گهر را هم دیدم. استقلال خیلی بهتر از قبل بازی کرد و در حمله هماهنگ‌تر ظاهر شد. من فکر می‌کنم این بازی شروع روند نتیجه‌گیری استقلال باشد چرا که ما واقعاً به این برد احتیاج داشتیم و باید طلسم نبردن در لیگ نوزدهم را می‌شکستیم.

به نظر می‌رسد استراماچونی از استقلال شناخت خوبی پیدا کرده؟
بله هر چه زمان می‌گذرد، شناخت مرد ایتالیایی از بازیکنان بیشتر می‌شود. به هر حال باید صبوری می‌کردیم تا تیم جا بیفتد و به نظرم این اتفاق در حال رخ دادن است. اگرچه نمی‌توان منکر ضعف‌هایی شد که در بازی با گل‌گهر مشاهده کردیم.

در کدام پست‌ها؟
در دفاع تیمی هنوز مشکل داریم. روی ضدحملات غافلگیر می‌شویم. این مشکل باید برطرف شود.

فکر می‌کنید استقلال بتواند امسال جام بیاورد؟
استقلال باید ابتدا جام حذفی را خیلی جدی بگیرد. جام حذفی بهترین جایی است که می‌شود با ۵، ۶ بازی به لیگ قهرمانان آسیا راه یافت پس اولویت استقلال باید جام حذفی باشد. در لیگ هم انصافاً سپاهان، تراکتور و شهر خودرو مدعیان سرسختی هستند. نمی‌گویم استقلال شانس قهرمانی ندارد و اتفاقاً وقت زیادی داریم تا وارد کورس قهرمانی شویم، ولی به هر حال قهرمان شدن در لیگ برتر خیلی سخت است و ما هم دیگر در لیگ تیم ضعیف نداریم و باید خیلی مراقب باشیم باهوش عمل کنیم تا بتوانیم موفق شویم.

نظر شما درباره فهرست جدید تیم ملی چیست؟
این سلیقه ویلموتس است که این بازیکنان را براساس تفکرات فنی خود دعوت کرده، ولی به نظرم جای چند استقلالی از جمله غفوری و... در تیم ملی خالی است.

بازی با کامبوج را چطور می‌بینید؟
راحت می‌بریم و بازی خوبی برای ما خواهد بود و قطعاً کادر فنی تیم ملی شناخت بهتری از نفرات دعوت شده پیدا خواهد کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی