نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

عدم حضور رضا شکاری در ترکیب تراکتور شایعاتی را ایجاد کرده، اما این مساله توسط مدیرعامل باشگاه رد شد.

به گزارش خبرورزشی، رضا شکاری یکی از خرید‌های پر سر و صدای تراکتور برای لیگ برتر نوزدهم بود. این ستاره جوان در ابتدای فصل با حواشی فراوان قراردادی طولانی مدت با تراکتور امضا کرد و شاگرد مصطفی دنیزلی شد. با گذشت ۶ هفته از رقابت‌های لیگ برتر، اما شکاری حتی یک دقیقه هم در ترکیب تراکتور بازی نکرده است.
بازی نکردن شکاری در شرایطی اتفاق افتاده که دنیزلی به تناوب تقریبا به همه بازیکنانش فرصت حضور در زمین را داده است و همین مساله علامت سوال‌های زیادی در ذهن هواداران ایجاد کرده است.
در این خصوص یک شایعه عجیب هم به وجود آمده است. بعد از آنکه در ابتدای فصل سعید آذری مدیرعامل سابق ذوب آهن انتقال شکاری را غیرقانونی خواند و بابت حضور این بازیکن در تراکتور از او و تیمش شکایت کرد، شایعه شد که مسئولان تراکتور از ترس اینکه نتایج تیم شان با بازی کردن شکاری دچار تغییر انضباطی شود، او را به زمین نمی‌فرستند. حالا، اما این شایعه توسط مدیرعامل باشگاه تکذیب شده است.
غلامرضا صادقیان مدیرعامل تراکتور در این خصوص گفت: «آقای دنیزلی در بازی با پاس از بازیکنان جوان استفاده کرده بود و بر اساس تاکتیک این سرمربی، از تمامی بازیکنان در طول فصل استفاده خواهد شد و مشکلی بابت شکایت باشگاه ذوب آهن از شکاری نداریم و در نامه‌ای به باشگاه روبین کازان صراحتاً اعلام کردیم که شکاری با ما قرارداد دارد.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی