نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مربی تیم ملی فوتبال امید گفت: حمید استیلی اگر می‌خواست سرمربی تیم امید شود پس از کرانچار قبول می‌کرد که به رغم اصرار‌های فراوان نپذیرفت.

به گزارش خبرورزشی، رضا شاهرودی که پس از جدایی زلاتکو کرانچار از تیم امید و روی کار آمدن فرهاد مجیدی از حضور در این تیم کنار کشیده بود حالا دوباره به دعوت حمید استیلی کمک‌مربی امید‌ها شده است. در همین ارتباط شنیدن تازه‌ترین حرف‌های پیشکسوت پرسپولیس خالی از لطف نیست.

چه شد که از تیم امید رفتید و حالا دوباره برگشتید؟
به هر حال سرمربی عوض شد و سرمربی جدید قرار بود بیاید و باید نفرات مد نظر خودش را انتخاب می‌کرد. ما هم زودتر رفتیم که دست سرمربی جدید باز باشد. الان، اما حمید استیلی دوباره از ما دعوت به کار کرد و برگشتیم.

فکر نمی‌کنید قرعه بسیار سختی دارید؟ همه می‌گویند احتمال صعود ایران آن هم از گروهی که کره‌جنوبی، ازبکستان و چین در آن حضور دارند بسیار اندک است!
قرعه که سخت است، اما اسم این تیم امید است و همه باید امیدوار به مسابقات برویم. ما ایرانی‌ها مرد روز‌های سخت هستیم. من یک چیزی به شما بگویم؛ چه کسی فکر می‌کرد سال ۱۳۷۶ تیم ملی کشورمان بتواند در خاک استرالیا آن تیم را متوقف و به جام جهانی فرانسه صعود کند، اما این اتفاق افتاد.

جالب آن که شما و حمید استیلی جزو آن تیم رؤیایی بودید.
ببینید کار سخت است. تیم ما هم از سایر مدعیان عقب است و فرصتی نداریم. باید همه دست به دست هم بدهیم و با امید فراوان برای صعود تیم تلاش کنیم.

حمید استیلی اشتباه نکرد که این پست را قبول کرد؟
سؤال خوبی پرسیدید. در این چند روز حرف‌هایی زده شده که درست نیست. حمید استیلی اگر می‌خواست سرمربی تیم امید شود پس از کرانچار قبول می‌کرد که به رغم اصرار‌های فراوان نپذیرفت. با خیلی‌ها مذاکره کرد که نمی‌خواهم اسم ببرم ولی ابتدا پذیرفتند و بعد به تیم‌های باشگاهی رفتند. حالا هم استیلی با وجود این شرایط سخت پذیرفته است و مطمئن هستم اشتباه نکرده. همه باید کمک کنیم تا او و تیم امید موفق شوند.

بسیار خوب، برویم سروقت پرسپولیس. به نظر شما ۳ باخت در ۶ مسابقه نتیجه ناامیدکننده‌ای برای تیم مدعی قهرمانی نیست؟
به نظر من باید به کالدرون فرصت داد. همان فرصتی که به برانکو داده شد را اگر به او بدهند موفق می‌شود.

مشکل پرسپولیس چیست؟
شما بگویید مشکل رئال‌مادرید چیست؟ هم مربی خوبی دارد، هم پول دارد و هم ساختار و امکانات، اما در بحران به سر می‌برد. این اتفاقات برای تیم‌های بزرگ می‌افتد و باید هواداران بیشتر صبوری به خرج بدهند.

خط حمله پرسپولیس در این چند بازی ضعیف عمل کرده است؛ علت چیست؟
به نظر من مشکل کمبود مهاجم در تیم است. علیپور تنهاست و از جونیور هم ما چیزی ندیدیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی