نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
۰ |
۴
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تیم‌های رده سنی انجمن موی تای فدراسیون‌های ورزشی با کسب ۱۷ مدال افتخار آفریدند.

به گزارش خبرورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های رزمی، تیم‌های رده‌های سنی انجمن موی تای فدراسیون ورزش‌های رزمی توانستند با کسب ۱۷ مدال رنگارنگ در رقابت‌های قهرمانی جهان در ترکیه پرچم کشورمان را به اهتزاز در آورند.
مسابقات قهرمانی جهان موی تای در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با حضور ۱۴۰۰ ورزشکار در آنتالیای ترکیه برگزار شد، که تیم اعزامی ایران توانست برای اولین بار با کسب ۱۷ مدال (دو مدال طلا، سه نقره و ۱۲ برنز) خوش بدرخشد و پرچم کشورمان را در این رقابت‌ها به اهتزاز در آورد.
تیم موی تای رده‌های سنی ایران در دو بخش دختران و پسران با ۳۴ ورزشکار (۱۵ ورزشکار دختر و ۱۹ پسر) در رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت کرد که خانم‌ها فرشته حسن‌زاده در وزن ۴۲- کیلوگرم و سیما نیکنام در وزن ۷۱+ کیلوگرم توانستند ضمن قرار گرفتن بر سکوی قهرمانی موفق به خلق شگفتی شده و در اتفاقی بی‌نظیر اولین مدال‌های طلای بانوان ایرانی در رقابت‌های قهرمانی جهان موی تای را کسب کنند.
در این رقابت‌ها فرشته حسن‌زاده در وزن ۴۲- کیلوگرم و سیما نیکنام در وزن ۷۱+ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، رقیه محمدیان در وزن ۴۵- کیلوگرم، کیان انتظام در وزن ۸۱- کیلوگرم و علیرضا رحیمی در وزن ۴۸- کیلوگرم به مدال نقره رسیدند و محدثه رصونی در وزن ۶۷- کیلوگرم، ثمین یحیوی در وزن ۷۱- کیلوگرم، سبحان عباسی در وزن ۸۶- کیلوگرم، نوید رشیدی‌زاده در وزن ۹۱+ کیلوگرم، فاطمه حسینی در وزن ۶۰- کیلوگرم، شادی چکی‌نژادیان در وزن ۴۵- کیلوگرم، سیده کیمیا حسینی در وزن ۶۳.۵- کیلوگرم، مهدی حسنی دهج در وزن ۸۱+ کیلوگرم، صدف سادات موسوی در وزن ۴۲- کیلوگرم، امیرعباس اصغری در وزن ۴۴- کیلوگرم، سروش قادر زینبی در وزن ۵۰- کیلوگرم و مهران اسپنانی در وزن ۷۱+ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.
هدایت این تیم‌ها در رقابت‌های قهرمانی جهان ترکیه را فرشید کریمی، محسن هداوند، علی مام خسروی، سمیه خزایی، مستانه سیف‌آبادی (مربیان) و موسی نقی‌زاده و ذکیه رحیمی (سرپرستان تیم‌ها) بر عهده داشتند.
انجمن موی تای ایران با روی کار آمدن جواد نصیری به عنوان سرپرست این انجمن جان تازه‌ای گرفته و در حال بازگشت به روز‌های خوب خود است.
موی تای یکی از رشته‌های پرطرفدار و پر پتانسیل زیرمجموعه فدراسیون ورزش‌های رزمی به شمار می‌رود که در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد، اما با روی کار آمدن شهرام عظیمی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی و تغییر و تحولاتی که سرپرست فدراسیون در رأس این انجمن به وجود آورد، توانست به روز‌های خوب خود بازگردد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی