نظرات: ۰
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: وقتی مقابل تیمی، چون سپاهان بازی می‌کنید، حق اشتباه ندارید و به شدت جریمه می‌شوید.

جلالی: مقابل سپاهان حق اشتباه ندارید

به گزارش خبرورزشی، مجید جلالی پس از شکست ۲ بر صفر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: فکر می‌کنم که امروز خوب بودیم، اما دو اشتباه داشتیم. وقتی مقابل تیمی، چون سپاهان بازی می‌کنید، حق اشتباه ندارید و به شدت جریمه می‌شوید. ما اشتباهات بدی در دفاع کردیم و به جز گل، موقعیتی به حریف ندادیم.

وی با بیان اینکه تیمش در نیمه دوم، موقعیت‌های گلزنی داشت، تصریح کرد: این بازی تمام شد و این مسابقه شروع کار ماست. این بچه‌ها به مراقبت و روحیه نیاز دارند. از تمام مردم سیرجان و هواداران گل‌گهر، خاضعانه خواهش می‌کنم که این تیم را تنها نگذارند. چون گل‌گهر و بازیکنان به آن‌ها نیاز دارند تا ورزشگاه را پُر کنند. از آن‌ها می‌خواهم همیشه به حریف احترام بگذارند.

«مطمئن باشید گل‌گهر به امید خدا، روز‌های خوبی در پیش دارد.»، سرمربی گل‌گهر سیرجان ضمن بیان این جمله گفت: نمایشی که بچه‌ها در نیمه دوم ارائه کردند، امیدوارکننده است. دیدید که تیم در چهار روز از لحاظ کیفی چقدر تغییر کرد. اکنون برای بازی با پیکان ۱۰ روز زمان داریم و بدانید تیم ما حتماً بهتر خواهد شد. از هواداران می‌خواهم برای بازی با پیکان ورزشگاه را پُر کنند و آن روز به لطف خدا، آن‌ها را خوشحال می‌کنیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی