نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا احتمال حضور دو تن از کهنه‌کار‌های کالچو در آتزوری برای حضور در جام ملت‌های اروپای سال آینده را رد نکرد.

بوفون و دروسی در یورو ۲۰۲۰؟

به گزارش خبرورزشی، روبرتو مانچینی می‌گوید این احتمال وجود دارد که بازی خداحافظی دانیله دروسی و جان لوئیجی بوفون در یورو ۲۰۲۰ برگزار شود.

تیم ملی فوتبال ایتالیا صعودش به مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا را قطعی کرده است و به همین دلیل این شائبه به وجود آمده که برای این بازی‌ها از جان لوئیجی بوفون و دانیله دروسی دعوت به عمل آید تا آن‌ها با آتزوری وداع کنند.

مانچینی ۵۲ ساله در این خصوص به شبکه رای اسپورت گفت: ما می‌خواهیم تیم ملی را به جایی برگردانیم که لیاقتش را دارد. این تیم ۴ بار قهرمان جام جهانی شده، اما خیلی وقت است که قهرمان جام ملت‌ها نشده است و به همین دلیل هدف مان این است که در یورو تا پایان راه برویم. وقتی که تیم ناکام می‌شود، شما به عنوان سرمربی بیشتر عذاب می‌کشید.

مانچینی افزود: برگزاری بازی خداحافظی برای بوفون و دروسی پیشنهاد رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا بوده و من هم با او موافقت کردم. اگر چنین اتفاقی رخ دهد عالی خواهد شد. اما در مورد اینکه آیا آن‌ها در یورو خواهند بود یا نه باید ببینیم چه می‌شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی