نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدافع تیم فوتبال استقلال به خبرورزشی گفت: اگر خدا بخواهد می‌خواهم با ادامه این روند به تیم ملی برسم و نظر ویلموتس را جلب کنم.

خبرورزشی/ سهیل سعادتمندی؛ همه دیروز دنبال عارف غلامی بودند و عارف غلامی دنبال اثاث‌کشی! ستاره جدید استقلال که نقش غیرقابل انکاری در پیروزی بزرگ تیمش مقابل سایپا داشت، از فرصت تعطیلی تمرین آبی‌پوشان استفاده کرد و به خانه جدیدش اسباب و اثاثیه برد. 

دوست داریم بدانیم مدافع استقلال، فردای پیروزی مقابل سایپا چه می کند؟
اگر منظورتان این است که من الان چه کار می‌کنم، باید بگویم درگیر اسباب‌کشی هستم.

جدی؟ همین امروز؟
در این چند وقت اصلاً فرصت نداشتم. تا قبل از اولین بردمان که اصلاً دل و دماغ اسباب‌کشی نداشتم، بعدش هم که بردیم درگیر تمرین و اردوی تیم امید و بازی استقلال بودم و اصلاً فرصت نمی‌شد. تا امروز بالاخره فرصت شد و دیدم حالم خوب است، گفتم سریع بیفتم دنبال اسباب‌کشی... یک سری خرده‌ریز هم باید بخرم.

گفتیم الان چپ و راست مصاحبه می‌کنی و امروز فقط درباره گل و پیروزی استقلال و... حرف می‌زنی.
راستش زیاد اهل مصاحبه نیستم. نه اینکه بخواهم کلاس بگذارم، اتفاقاً برای رسانه‌های ورزشی، شما و همکاران‌تان احترام خاصی قائلم، اما ترجیح می‌دهم کمتر حرف بزنم. بعد از بازی در همان میکسدزون حرف‌هایم را زدم.

بالاخره معلوم شد گل دوم را تو زدی یا دانشگر؟
زیاد هم فرق نمی‌کند. من وقتی ضربه سر را زدم احساس کردم توپ با ضربه سر من وارد دروازه شده، حالا اگر بین راه به پای دانشگر خورده باشد هم فرقی نمی‌کند، مهم این بود که ببریم و بردیم. من و دانشگر هم نداریم. روی ضربه‌های ایستگاهی کار کرده‌ایم و در تمرین هم معمولاً یکی از ما ضربه اول را می‌زند. الان دیگر به این موضوع فکر نمی‌کنم.

چرا؟
راستش از صبح که برخورد مردم و لبخند هواداران را می‌بینم لذت می‌برم. اصلاً احساس می‌کنم سبک‌تر راه می‌روم. نتایج اول فصل‌مان اصلاً خوب نبود و خودمان روی‌مان نمی‌شد توی چشم مردم نگاه کنیم. البته مطمئن بودیم مشکل‌مان فقط برد اول است و خدا را شکر بعد از اولین برد، روی دور افتادیم. جا دارد از هواداران هم تشکر کنیم که با صبوری از ما حمایت کردند و اجازه دادند تیم با مربی جدیدش جان بگیرد.

عارف غلامی: خوشحالی‌ام را با حرف این و آن خراب نمی‌کنم

حتماً شنیده‌ای کالدرون به بخشده شدن محرومیت تو انتقاد کرده است...‌
نمی‌خواهم در این مورد حرف بزنم. بعد از بازی هم گفتم این محرومیت کاملاً قانونی بخشیده شد، همان‌طور که محرومیت شجاع خلیل‌زاده را بخشیدند. حالا اگر کسی نظر دیگری دارد، من ترجیح می‌دهم چیزی نگویم. خوشحالی‌ام را با این حرف‌ها خراب نمی‌کنم.

بعد از درخشش در استقلال برنامه بعدی‌ات چیست؟
متوجه منظورتان نمی‌شوم.

اولش فیکس استقلال شدی، بعد کاپیتان تیم امید، حالا هم که ستاره استقلال...
آها، برنامه بعدی رسیدن به تیم ملی بزرگسالان است... اگر خدا بخواهد می‌خواهم با ادامه این روند به تیم ملی برسم و نظر ویلموتس را جلب کنم.

رقابت برای ملی‌پوش شدن فشرده است.
از رقابت نمی‌ترسم. مطمئن باشید با ادامه دادن همین روند در استقلال و تیم امید تلاش می‌کنم به تیم ملی هم برسم. البته بازی کردن در تیم امید کمتر از بازی در تیم ملی نیست.

به خصوص با آن برد خوبی که جلوی استرالیا داشتید.
برد خوبی بود، اما هنوز نیاز به بازی‌های تدارکاتی بیشتر داریم. حریفان ما خیلی جدی در حال آماده‌سازی هستند و نباید از آن‌ها جا بمانیم. امیدوارم از این تیم امید در مهلت باقی مانده تا شروع رقابت‌های انتخابی، حمایت شود تا به المپیک برسیم، به خدا شایستگی‌اش را داریم.

آینده استقلال چه می‌شود؟‌
نمی‌خواهم الکی ادعا کنم. یادتان باشد بعد از شهرآورد هم گفتم حق واقعی ما این نتایج نیست. حالا شما خودتان تماشا کنید. با این که داریوش شجاعیان مصدوم شد و آسیب‌دیدگی‌اش حال همه ما را گرفت، ولی همه دست به دست هم داده‌ایم تا حق واقعی‌مان را بگیریم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی