نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال به خبرورزشی گفت: به خدا ما در همه بازی‌ها برای پیروزی پرگل به میدان می‌رویم ولی گاهی بدشانسی می‌آوریم.

آقایی: شوک استراماچونی بیدارم کرد خبرورزشی/محمدرضا مدنی؛ سجاد آقایی بازیکن ۲۰ ساله استقلال این روز‌ها کم ولی مؤثر بازی می‌کند. او روز گذشته در صحبتی که با خبرورزشی داشت درباره همه اتفاقات قبل و بعد از بازی با سایپا، گلزنی دوباره اش و شادی پس از آن حرف زد. 

می‌دانی شبیه کدام بازیکن استقلال شده‌ای؟
نه!

علیرضا اکبرپور! اگر یادت باشد او هم هر زمان به عنوان یار تعویضی به میدان می‌رفت گل می‌زد.
خیلی جالب است!

در تیم‌های پایه استقلال شاگردش نبوده‌ای؟
نه! اما وقتی در جوانان پرسپولیس بازی می‌کردم در شهرآورد که روبه‌روی استقلال داشتیم اکبرپور سرمربی آن تیم بود و من در همان بازی (دور رفت) ۳ پاس گل دادم. در بازی برگشت هم که دین‌محمدی سرمربی جوانان بود یک گل زدم و یک پاس گل دادم.

بازی با سایپا چطور بود؟
بازی خوبی بود. همین که با ۴ گل این تیم را شکست دادیم نشان می‌دهد ما کاملاً برتر بودیم و به خواسته‌مان رسیدیم.

فکر می‌کردید با این تعداد گل برنده شوید؟
به خدا ما در همه بازی‌ها برای پیروزی پرگل به میدان می‌رویم ولی گاهی بدشانسی می‌آوریم. تیمی که در دقیقه ۹۵ گل می‌خورد در اوج بدشانسی است. ولی ما هفته به هفته بهتر شدیم و امروز می‌توانیم با قدرت در میدان توانایی‌های‌مان را به حریف دیکته کنیم.

سایپا را چطور دیدی؟
تیم جوان و دونده و البته خطرناکی بود. فکر می‌کنم خط دفاعی و هافبک‌های ما خیلی خوب بازی کردند که مانع گلزنی سایپا شدند وگرنه آن‌ها چند موقعیت خطرناک هم داشتند. امیدوارم این تیم روز به روز شرایط بهتری پیدا کند.

استراماچونی قبل از بازی گفته بود از شاگردانش خواسته باید بدانند که استقلال تیم بزرگی است. این چه تأثیری روی روند کار تان داشت؟
او این جملات را همیشه به ما می‌گوید. می‌گوید باید بدانیم استقلالیم و همه تیم‌ها باید از استقلال بترسند. استراماچونی به بچه‌ها می‌گوید استقلال بهترین تیم ایران است و با این حرف‌هایش به ما انرژی مثبت می‌دهد.

به خودت حرفی نزد؟
نه او از همه بازیکنان تیم تشکر کرد.

اما رابطه‌تان کمی شکرآب شده بود! الان با هم خوب هستید؟
رابطه‌مان شکرآب نبود. اتفاقاً من در دیدار‌های تدارکاتی قبل از لیگ خوب گل می‌زدم ولی آسیب‌دیدگی از ناحیه مچ پا باعث شد بازی‌های ابتدای فصل را از دست بدهم. منتظر فرصت بودم تا برگردم که استراماچونی با شوک به موقعی که به من داد بیدارم کرد. در روز‌های قبل از فصل در اوج دوران بدنی‌ام بودم ولی با مصدومیتی که پیدا کردم هم از نظر روحی و هم جسمی افت کردم ولی با آن شوک دوباره به خودم آمدم.

درباره گلی که زدی بگو.
پایه‌گذار اصلی این گل فرشید باقری بود. او توپ را از میانه زمین برداشت و جلو برد. بعد به دیاباته پاس داد و در ریباند وریا غفوری مرا دید و در عرض توپش را ارسال کرد ولی باز هم کار خوب فرشید باقری که ایستاد تا توپ از کنار پایش رد شود باعث شد من در موقعیت خوبی توپ را به سمت مخالف بزنم. گل خیلی کلاسیکی شد.

بعد هم که شادی گل کریس رونالدویی‌ات کردی.
این شادی کریس رونالدویی نبود، شادی «کریس آقایی» بود. رونالدو می‌چرخد و جامپ می‌کند ولی من از روبه‌رو پریدم و جامپ زدم. این شادی مخصوص خودم است.

از کریس رونالدو خوشت می‌آید؟
الگویم است.

چه چیز‌هایی در او دیده‌ای که در فوتبالت به کار می‌گیری؟
رونالدو همه کارهایش را در عمل ثابت می‌کند و می‌گوید با حرف زدن کاری پیش نمی‌رود. می‌گوید باید برای بهترین بودن جنگید و من هم این‌قدر تلاش می‌کنم تا به خواسته‌هایم برسم. یک جمله مهم هم دارد که می‌گوید من همان قدر که روی بدنم کار می‌کنم روی ذهنم هم کار می‌کنم. وقتی ذهن قوی نباشد قدرتمند بودن بدن به درد نمی‌خورد. فیلم تمریناتش را می‌بینم و بازی‌هایش را هم می‌بینم.

دوست داری به اندازه او هم پولدار و معروف شوی؟
البته که دوست دارم. کار سختی است ولی قطعاً غیرممکن نیست.

چطور روی ذهنت کار می‌کنی؟
شب‌های قبل از بازی تصویرسازی می‌کنم.

برای این بازی تصویرسازی کرده بودی؟ فکر می‌کردی گل بزنی؟
البته که این کار را کرده بودم. اتفاقاً در صحبتی که قبل از بازی با یکی از رسانه‌ها داشتم گفته بودم می‌خواهم در لیگ هم گل بزنم.

باز هم می‌زنی؟
کار من گل زدن است. البته پاس گل هم می‌دهم (خنده). الان هم در ۴ بازی ۳ گل زدم و یک پاس گل دادم.

چه زمانی برای تیم ملی گل می‌زنی؟
در اردوی آخر که دعوت شدم و البته در اردوی تیم امید هم هستم. هر زمان دعوت شوم با سر و جان به اردوی تیم ملی می‌روم. ان‌شاالله بتوانم برای تیم ملی هم گل بزنم.

حرف باقی مانده‌ای داری؟
خواستم بگویم مصدومیتی که برای داریوش شجاعیان به‌وجود آمد شیرینی این برد را برای همه ما کم کرد و حالمان را گرفت. امیدوارم هرچه زودتر بهبودی کاملش را به دست بیاورد و به تمرینات برگردد. از استراماچونی و دیگر اعضای کادر فنی و البته بزرگتر‌های تیم هم خیلی خیلی تشکر می‌کنم که مرا کمک می‌کنند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی