نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی شهرخودرو می‌گوید تیمش نمایش خوبی برابر استقلال داشته و می‌توانسته به یک امتیاز دست یابد.

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال (اینجا ببینید) در جمع خبرنگاران گفت: پیش‌بینی می‌کردیم یک بازی خوب باشد. نیمه اول متعادل بود و فشار استقلال در نیمه دوم بیشتر شد. ما خوب دفاع کردیم و موقعیت زیادی به حریف ندادیم. موقعیت‌های استقلال روی اشتباه خودمان بود و می‌توانستیم آن گل راحت و ساده را نخوریم.

وی در ادامه افزود: هر چیزی در توان بچه‌ها بود ارائه کردند و به نظرم بازیکنان در حد توان‌شان بازی خوبی ارائه کردند و به استقلال هم بابت این برد تبریک می‌گویم. آنها تیم بهتری شده‌اند و بازی به بازی هم بهتر می‌شوند. بازی امروز هم می‌توانست مساوی شود، اما ما نباید آن اشتباه را می‌کردیم و باید تمرکزمان را برای بازی‌های بعدی بیشتر کنیم که نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در واکنش به اینکه به نظر می‌رسد یونس شاکری کم‌انگیزه بود و عدم پرس کردن او باعث شد استقلال به موقعیت برسد و همان توپ به گل تبدیل شد، گفت: تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی برای این بازی انگیزه داشتند و بی‌انگیزه بودن شاکری را قبول ندارم و رد می‌کنم. آن صحنه‌ای که شما می‌گویید انتقال توپ حریف بود و بازیکنان ما هم جا مانده بودند.

وی خاطر نشان کرد: بازیکنان ما همه‌ی توان خود را گذاشتند و نمی‌توانیم در تیم‌مان یقه کسی را بگیریم و بگویم خوب نبودید یا بازی نکردید. در تیم ما این شرایط وجود ندارد و تمام بچه‌ها توان خود را گذاشتند. به‌هرحال ما تیم نوپایی هستیم و نیاز به زمان بیشتری داریم تا تجربه کسب کنیم. می‌توانیم با کسب تجربه بیشتر در آینده تیم بهتری شویم، اما در همین مقطع هم توانسته‌ایم امتیازات خوبی کسب کنیم.

گل‌محمدی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه هواداران استقلال معتقد بودند تیم او ضدفوتبال بازی می‌کند و دائماً دفاع می‌کرد، اظهار داشت: وقتی تیم حریف فشار می‌آورد، دفاع نکنیم، آن هم در این جو سنگین؟! وقتی استقلال خوب بازی می‌کند، ما باید دفاع کنیم. این حرف نامربوطی است که به تیم‌مان بگوییم دفاع نکند.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در مورد اینکه تیمی که در کورس قهرمانی است 180 دقیقه گلزنی نکرده و غیبت سروش رفیعی یا وضعیت موجود در تیم چه تأثیری در این مسئله داشته است و این سؤال که مسئولان باشگاه شهر خودرو به فکر تقویت این تیم در نیم‌فصل هستند یا نه، گفت: راجع به نقل‌وانتقالات زود است صحبت کنیم و چهار بازی دیگر تا نیم‌فصل داریم. به بازیکنان‌مان اطمینان کامل داریم، اما به‌هرحال در نیم‌فصل تغییر و تحولاتی رخ می‌دهد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: شاید بیشتر عصبانیت و ناراحتی من از بازی قبل مقابل صنعت نفت است که نتوانستیم از بازی خانگی سه امتیاز را بگیریم. ما 12 موقعیت داشتیم و گل نزدیم. با این حال تیم ما در حال ساخته شدن و در زمان گذار است که باید از پایه تیم را خوب جلو ببریم. باید تیم را بسازیم و با تغییراتی هم می‌توانیم شرایط را بهتر کنیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها